Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.133,05 0,09%
Çeyrek Altın 1.896,00 -0,05%
Bitcoin 431128 -0.22427%
Ethereum 31161 1.27786%
Yarım Altın 3.792,00 -0,08%
Tam Altın 7.552,28 0,32%
Sayılarla Boyama Setleriyle En Meşhur Tabloları Yeniden Yapın

Sayılarla Boyama Setleriyle En Meşhur Tabloları Yeniden Yapın

ABONE OL
26 Ağustos 2021, 13:59:53

Ünlü müzelerde sergilenen ünlü eserleri çoğumuz biliyoruz. Hatta onları belki de biz yapmış olmayı çok isterdik. Size güzel bir haberimiz var! Daisy Line Art sayılarla boyama setleri dünyaca ünlü en sevilen tabloları sayılarla boyama setleriyle birleştiriyor. Numaralandırılmış alanlara ayrılan tabloda en sevdiğiniz sanat eserini dahi kolayca boyayabiliyorsunuz. Daha önce resim yapıp yapmamış olmanız ise hiç önemli değil. Tek yapmanız gereken numaralandırılmış kutularda gelen akrilik boyaları tuvaldeki doğru alanlarla buluşturmak. Sonrasında ortaya çıkan resminize hayranlıkla bakabilir ve kendi ellerinizle Yıldızlı Geceler tablosunu yapabilirsiniz!

En Ünlü Tabloları Evinizde Sergileyin ve Herkesi Büyüleyin

Leonardo Da Vinci’nin en meşhur tablolarından Mona Lisa’nın ne kadar emekle yapıldığını hayal edebiliyor musunuz? Göz alıcı ve büyüleyici bu tablo Paris’teki Louvre Müzesi’nde sergilenir ve her yıl milyonlarca ziyaretçi alır. Herkesin merakla görmek istediği tabloyu kendi ellerinizle yapıp evinizin en güzel köşesinde sergilemek istemez misiniz? 

Daisy Line Art sayılarla boyama setleri sayesinde numarakandırılarak hazırlanan tabloları keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirerek boyayabilirsiniz. Hem sanatçıyla hem eseriyle yakından tanışabilir ve kendinizi sanatın iyileştirici kollarına bırakabilirsiniz. Üstelik büyük bir emekle bitirdiğiniz tabloyu evde veya iş yerinde sergileyebilirsiniz. Dilerseniz özel günlerde sevdiklerinize unutulmaz bir hediye olarak da verebilirsiniz. 

Daisy Line Art Kalitesiyle Boyama Yapın

Bir resmin kalitesini resim yapılırken kullanılan malzemeler de belirler. Daisy Line Art, sayılarla boyama setleri içerisine en kaliteli akrilik boyaları ve fırçaları koyar. Tuvale yapılan resmin çizgili versiyonu en kaliteli şekilde basılır. Böylelikle kaliteli boyalar kaliteli baskıyla birleşir ve ortaya harika sanat eserleri çıkar. Resim boyanarak bitirildiğinde Daisy Line Art kalitesinin farkı uzaktan dahi fark edilebilir. Canlı renkli akrilik boyalar 40×50 ölçülerinde tuvalde adeta parlar. Siz de keyifli vakit geçirdiğiniz ve uğraşarak tamamladığınız tabloyu büyük bir gururla sergilersiniz. Sadece ünlü eserler için değil her çeşit resimde Daisy Line Art kalitesinin ayrıcalığını çıkartabilirsiniz. İndirimli ürünler arasından siparişinizi hemen oluşturabilir ve tablonuzu boyamaya başlayabilirsiniz! 

Detaylı bilgi için: https://www.daisylineart.com/

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler