takip et takip et takip et
Manşet

18 Ocak 2020 - 515 Okunma

ŞAMPİYON ERBAA ÖZEL AÇI ANADOLU LİSESİ

Erbaa Özel Açı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni İshak Can Özer: “Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil etmek için Şubat ayında yapılacak olan maçlara hak kazandık”

            Tokat’ta liseler arasında yapılan Genç Erkekler Futbol İl Finali turnuva maçında Erbaa Özel Açı Anadolu Lisesi, Tokat Şehit Aydın Aydoğan Spor Lisesi’ni 3-0 yenerek üst üste 3. kez Tokat İl Şampiyonu oldu. İlimizi Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı. Maç sonunda Genç Erkekler Futbol İl Finali turnuva maçında mücadele eden öğrenciler ve okul yönetimi büyük sevinç yaşadı. Sevinçlerinin ardından kupalarını alan Erbaa Özel Açı Anadolu Lisesi toplu fotoğraf çekindiler.

Erbaa Özel Açı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni İshak Can Özer, heyecanını ve duygularını gazetemizle paylaştı.

ERBAA ÖZEL AÇI ANADOLU LİSESİ

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

İSHAK CAN ÖZER:

“AMACIMIZ FİNALDE

3 KEZ ÜST ÜSTE ŞAMPİYON OLMAKTI”

Son 3 yıldır üst üste Tokat’ta şampiyon olduklarını belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Özer, “bu sene önce ilçedeki maçları geçerek, İl finaline yükseldik. Grupta Turhal ve Niksar maçlarını alarak grup 1.si olarak yarı finale yükseldik. Yarı finalde rakibimizi yenerek finale kaldık. Amacımız finalde 3 kez üst üste şampiyon olmaktı. Final maçında da Tokat Şehit Aydın Aydoğan Spor Lisesi’ni 3-0 yenerek istediğimizi aldık ve Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil etmek için Şubat ayında yapılacak olan maçlara hak kazandık.”

ŞAMPİYONLUKTA EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

“Bu süreçte 3 senelik yapılanmada hiçbir desteğini esirgemeyen kurucu müdürüm Volkan Selçuk hocama, okul müdürüm Emre Kocaoğlu hocama, okuldaki öğretmen arkadaşlarıma ve öğrencilerime sonsuz teşekkür ederim. 3 senedir hiçbir finali kaçırmayan her zaman destekleriyle yanımızda olan ilçe Milli eğitim müdürümüz Bekir Aslan beye ve Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Raif Ünal beye teşekkürlerimi sunarım. en sonda da 3 yıllık serüvende hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan sporcularıma şükranlarımı sunarım. Sizlere de gazetenizde bizlere yer vererek mutluluğumuzu Tokatlılar paylaştığınız için teşekkür ederim.” dedi.


" ŞAMPİYON ERBAA ÖZEL AÇI ANADOLU LİSESİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ŞAMPİYON ERBAA ÖZEL AÇI ANADOLU LİSESİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ŞAMPİYON ERBAA ÖZEL AÇI ANADOLU LİSESİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku