takip et takip et takip et
Gündem

6 Aralık 2019 - 400 Okunma

SAĞLIK YATIRIMLARI YERİNDE İNCELENDİ

Abone Ol

İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hacı Ahmet Sümbül yapımı planlanan 5 Aile Sağlığı Merkezi ve 112  Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu inşaatlarını yerinde inceledi.

İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hacı Ahmet Sümbül Sağlık Müdürlüğünde görevli kontrol mühendisleri ile birlikte yapımı planlanan Topçu Bağı Mahallesindeki 9 hekimlik aile sağlığı merkezi, 1 ekiplik 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu, Çağgölü Mahallesindeki 35 yataklı misafirhane, 9 hekimlik aile sağlığı merkezi, 1 ekiplik 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu, Bağlar Mahallesindeki 8 hekimlik aile sağlığı merkezi, 1 ekiplik 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu, Güneşli Mahallesindeki 8 hekimlik aile sağlığı merkezi, 1 ekiplik 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ve Kaleardı Mahallesindeki 8 hekimlik aile sağlığı merkezi, 1 ekiplik 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ve UMKE ( Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi ) deposu inşaatlarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.


" SAĞLIK YATIRIMLARI YERİNDE İNCELENDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SAĞLIK YATIRIMLARI YERİNDE İNCELENDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SAĞLIK YATIRIMLARI YERİNDE İNCELENDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku