Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.133,05 0,09%
Çeyrek Altın 1.896,00 -0,05%
Bitcoin 433572 0.0858%
Ethereum 31374 1.59112%
Yarım Altın 3.792,00 -0,08%
Tam Altın 7.552,28 0,32%
Saç Ekimi Fiyatları İle İlgili En Doğru Bilgi Nereden Alınır?

Saç Ekimi Fiyatları İle İlgili En Doğru Bilgi Nereden Alınır?

ABONE OL
28 Haziran 2021, 01:34:15

Saç ekimi yaptırmayı planlıyor ve saç ekimi fiyatları ile ilgili net bilgi almak istiyorsanız hizmet almayı düşündüğünüz saç ekim merkezi ile doğrudan görüşmeniz gerekir. Çünkü saç ekimi işlemlerinde fiyat kişiye göre değişiklik gösterir. 

Kellik probleminin başarılı bir şekilde çözülebilmesi için ihtiyacınız olan saç kökü miktarı, saç ekim operasyonunun fiyatını belirler. Bu nedenle net fiyatı, yüz yüze gerçekleştirilen ön muayene sonucunda öğrenebilirsiniz. Emphair Saç Ekim Merkezinden, saç ekimi hizmeti almak isteyen kişilere ön muayene sırasında saç analizi yapılır. Bu analiz sonucuna göre ekilmesi gereken saç kökü miktarı net olarak belirlenir. Saç analizi, kişiye en uygun olan saç ekimi yönteminin belirlenmesini de sağlar. 

Ekilmesi Gereken Saç Kökü Miktarı Saç Ekimi Fiyatlarını Nasıl Etkiler?

Saç ekimi operasyonu kişisel bir tedavidir. Çünkü herkesin yaşadığı saç kaybı miktarı farklıdır. Kayıp miktarı farklı olunca, ekilmesi gereken saç kökü miktarı da farklı olur. Bazı operasyonlarda 2000 saç kökü kullanılırken, bazı operasyonlarda 4500 – 5000 arası saç kökü kullanılır. Bu durumda iki operasyon için aynı fiyatın belirlenmesi mümkün değildir. Bu nedenle fiyat belirlemede saç kökü miktarı, önemli bir ölçüttür. Bunun yanı sıra saç ekimi operasyonunun hangi yöntem ile yapıldığı da fiyatın belirlenmesinde önemli rol oynar. 

Görüldüğü gibi fiyatı belirleyen her iki faktörün netlik kazanması için ön muayene gereklidir. Ön muayenesiz verilen fiyatların tamamı, yaklaşık fiyatlar olur. Saç ektirmeyi planlıyorsanız kalitesi ve başarısı ile kendini kanıtlamış Emphair Saç Ekim Merkezini tercih edebilirsiniz. Emphair, ön muayenede ücretsiz saç analizi yaparak net bilgiler ile size özel çözümler sunar.

Ucuz Saç Ekimi Yöntemi Var mı?

Saç ekimi operasyonlarında fiyatı etkileyen en önemli faktör saç kökü miktarıdır. Saç ekimi yöntemlerinde, fiyatın astronomik rakamlara çıkmasına neden olabilecek yöntem mevcut değildir. 

Saç ekiminde kullanılan yöntemlerin kendine özgü uygulama teknikleri bulunur. Yöntemler arasındaki fiyat farklılığı bu nedenle oluşur. Bazı yöntemlerde saç ekimi işlemi ile mevcut saçları ve ekilen saç köklerini güçlendirici uygulamalar da yapılır. Bu tür uygulamaların yer aldığı yöntemlerin fiyatı biraz daha pahalı olur. 

Emphair Saç Ekim Merkezinde FUE yöntemi, saç ekimi yöntemleri arasında fiyatı en makul olan yöntemdir. Fiyatın uygun olmasının nedeni, kolay uygulanan ve çok tercih edilen bir yöntem olmasıdır. Emphair’in sunduğu hizmetler ve daha fazlası için https://www.emphair.com/tr/sac-ekimi-fiyatlari/ sayfasını ziyaret edebilir veya deneyimli ekibini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler