Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.211,97 -0,66%
Çeyrek Altın 2.036,00 -0,20%
Bitcoin 525107 -3.98545%
Ethereum 33411 -3.6715%
Yarım Altın 4.066,00 -0,37%
Tam Altın 8.104,35 0,73%
Saat 12:12 Anlamı Nedir?

Saat 12:12 Anlamı Nedir?

ABONE OL
04 Şubat 2023, 17:24:58

Seni Ailesine Anlatacak!

Yakın bir zamanda seni ailesine bahsedecek ve senin özelliklerinle, fotoğraflarında birlikte ailene sunulacaksın! Ailesine bahsedilen insanlar, size çok fazla değer verildiğini göstermektedir. Ciddi olmayan ve gelecek düşünülmeyen ilişkiler genellikle ailelere açılmazlar.

Ancak karşınızdaki kişi sizi sürekli ailesine anlatıyor ve gelecek hayallerini paylaşıyor. Değer verildiğinizi bilin.

Eğer sizi anlatan bir erkekse: Durum sandığınızdan da güzel. Çünkü erkekler ailesine kolay kolay anlatmazlar. Muthemelen en son dakika evliliğe doğru gittiğinde ailelerin haberi olur. Ancak bir erkek ailesine anlatıyorsa sevdiği kadının çok değerli olduğunu gösterir.

Eğer sizi anlatan bir kadınsa: Sizden oldukça hoşlanıyor ve sizinle birlikte bir yuva kurmanın planları yapılıyor demektir. Ancak erkeğin ailesine anlatması daha üstündür.

Özelikle kadınların en çok sevdiği saat. Bir erkek sizi annesine anlatıyor. Düşünün ne kadar güzel bir durum . Rüyanız da bu tip bir durumu görseniz bile eminiz şaşırsınız. Çünkü bir erkek öyle kolay bir şekilde sizi annesine anlatmaz. Erkekler eğer iş ciddi duruma gelmişse o zaman sizi ailesine anlatır. Ama bir kadın olarak sevgiliniz var ve 12.12 olduğu zaman gözleriniz saate gidiyorsa bilin ki erkek arkadaşınız sizi ailesine kesin anlatacak.

Kadınlar bunu işin en başında yapar zaten. Özellikle kızlar annelerine bir çocukla konuştuklarını belirtir. Ama bazı kadınlar da bunu yapamaz yada yapmak ister. Erkek olarak saatlerin anlamlarına çok dikkat ediyorsan eğer bu saat olduğunda sende bu durumu düşün. Hayatında var olan bir kadın seni annesine yada ailesine anlatıyor demek.

Bazı durumlarda kızlar özellikle deprosyonlara girerler. ” Neden hala beni annesiyle tanıştırmadı, yada neden beni hala ailesine anlatmıyor?” gibi düşüncelerini sürekli beyan ederler. Ama eğer bir kadın olarak saat diliminden bu zamana sıkça denk geliyorsan bil ki artık seni ailesine anlatıyor.

Gözünüz okulun kafesinde, kantinlerde, evde ders çalışırken, arkadaşlarınızla takılırken saat 12.12 oldu mu direkt olarak bakıyorsanız, yakın zamanda onun ailesiyle artık tanışacaksınız.

Editörün Yorumu

Aman Allah’ım hemen alışverişe çıkmalısın. Neden mi? Kısa bir süre sonra bir tanışma yemeğine gidebilirsin de o  yüzden. Seni ailesine anlatmayı düşünüyor ve kısa bir süre sonra bunu gerçekleştirecek. Bunun için sevinmelisin. Bu çok güzel bir durum olsa gerek. Sana değer veriyor ve sen öylesine birisi değilsin onun için. Ailesine anlatmak demek seni hep yanında istediği anlamına gelir. Onun için doğru insan sensin ve artık bunu insanlardan saklamak istemiyor. Ne kadar şanslı olduğunun farkında mısın sen? İnsanlar genelde böyle ilişkiler istiyor ama bulamıyor. Gizli saklı ve kısa süreli ilişkilerden bıkmış durumdalar ve sen belki de doğru insanı buldun. Üstelik durum ciddileşmeye başlıyor. Onun için geçici bir heves olsaydın kesinlikle böyle bir şey düşünmez seni ailesinden saklardı ama o bunu yapmıyor. Tam tersine tüm dünyaya haykırmak istercesine seni ailesiyle tanıştırmak istiyor.
NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments