Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.211,97 -0,66%
Çeyrek Altın 2.036,00 -0,20%
Bitcoin 525107 -3.98545%
Ethereum 33411 -3.6715%
Yarım Altın 4.066,00 -0,37%
Tam Altın 8.104,35 0,73%
Saat 05:05 Anlamı Nedir?

Saat 05:05 Anlamı Nedir?

ABONE OL
04 Şubat 2023, 17:18:04

Senden Nefret Ediyor!

Karşındaki kişi senden nefret ediyor, onu affettirmek veya aklındaki kötü düşünceleri sildirmek için acilen telefon etmelisin! Onu neden bu kadar sinirlendirdiğini bilemiyoruz, ancak onu yaptığın birşeyden dolayı oldukça kızdırmışsın.

Bunun birçok sebebi olabilir. Örneğin, arkadaşları yanında onu aşağılayan, ya da alaycı bir tavır takınmışsan buna sinir olmuş olabilir. Ya da bir sözünü yerine getirmemişsen, ona karşı güven vermeyen bir imaj, sinirlenmesinin en büyük sebebi olabilir!

Eğer bir erkeksen; onun doğumgününü ya da tanışma yıldönümünüzü unutmuş olabilirsiniz. Bazı kızlar o kadar takıntılı ki, annelerinin ya da babalarının doğumgününü unutan erkeklere bile sinirlenebiliyorlar. Gözün sürekli dışarıyı görüyorsa ve onunla yeterince ilgilenmiyorsan bunlara da sinirlenmiş olabilir. Sadece onu görmen gerekiyor, zaten doğru bir ilişki böyle olmalı. Çapkınlık yapıyorsan biraz kendini frenlemelisin, keza o da çapkınlık yaparsa sinirleneceğini görebiliyorum. Kendine yapılmasını istemediğin birşeyi yapmamalısın.

NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

Eğer bir kadınsan; onu yeterince önemsemediğini ve saygılı olmadığını düşünüyor olabilir. Sonuçta erkekler kadınından saygı beklerler. Özellikle bizim toplumumuzda bu konu erkeklerin çok önem verdiği birşeydir. Erkeğinizle yüz göz olmamayı ve arkadaşları yanında onu küçümsememeyi önemsemeniz gerekiyor.

Senden nefret eden bir sevgilin olduğunu düşün. Bunu düşünmek bile insanın kötü olmasına yeter. Ama durum bu şekilde olursa da mutlaka bir sebebi vardır. Diyelim ki bir kafede oturuyorsun ve saate baktın, saat tam 05.05 zaman dilimin ifade ediyor. Ertesi gün yine aynı saat diliminde gözlerin saate gitti. Hemen düşünün ki sevgiliniz sizden büyük nefret ediyor. Bu nedenle saat aralıklarına ve saatin ne tür bir anlam ettiğine dikkat etmekte fayda var.

Bu tip bir durumda elbette gidip ona ” Neden benden nefret ediyorsun” diye soramazsın. Yada bunu belli etmesini bekleme. Bu gizli olan ama sana asla çaktırılmayan bir durum . Ama unutma. Kesinlikle kısa sürede olmasa da ilerleyen tarihlerde bunun nedenini ve neden bu noktaya gelindiğini de sana mutlaka söyler.

Bazı durumlarda erkek arkadaşınız size soğuk davranabilir. Bunda bir neden ararsınız. Yalnız herhangi zamanlarda saat tam da bu dilimdeyken sende saate bakıyorsan endişe duymaya başlamalısın. Çünkü senden nefret eden bir sevgilin olabilir.

Editörün Yorumu

Hmmm, biraz kötü bir durum var sanki ortada. Neden kızdırdın ki onu bu kadar. Ne yaptığını merak ettim açıkcası. Bir insanı kendinden nefret ettirecek kadar kızdırmak için çok uğraşmış olmalısın. Çünkü nefret kolay ortaya çıkan bir duygu değildir. Ufak tefek kırgınlıklara benzemez yani. Şuan muhtemelen senin sesini bile duymak istemiyor hatta aklına geldikçe deliriyor olmalı. Aman Allahım nasıl düzeltirsin bilmiyorum ama bunun telafisini yapmalısın. Yoksa sonsuza kadar senden nefret etmesini istemezsin değil mi? Unuttuğun özel birgün varsa hemen bir hediye alıp tatlı dille gönlünü almaya çalışabilirsin. Yoksa onu çok yaralayacak cümleler mi kurdun. Bu biraz daha zorlayacak seni sanırım. Ama sabırla ve tatlı dille seni affetmesi ve sana olan nefretinin sona ermesini beklemelisin. Üzgünüm ama çabalaman lazım bunun için. Ona değer verdiğini önemsediğini hissettirerek neden nefret edecek kadar sinirlendiğini anlaman lazım.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments