Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.211,97 -0,66%
Çeyrek Altın 2.036,00 -0,20%
Bitcoin 525107 -3.98545%
Ethereum 33411 -3.6715%
Yarım Altın 4.066,00 -0,37%
Tam Altın 8.104,35 0,73%
Saat 04:04 Anlamı Nedir?

Saat 04:04 Anlamı Nedir?

ABONE OL
04 Şubat 2023, 17:18:53

Seni Çok Seviyor!

Karşındaki insan seni tahmin ettiğinden çok seviyor. Her anında seni düşünüyor ve aklında hep sen varsın. Seninle çok güzel planlar yapmak ve zamanının neredeyse tamamını seninle geçirmek istiyor. Resmen senin için yaşıyor, senin için yemek yiyor ve senin için işe gidip geliyor!

Bu insanı kaybetmemeye bak ve onun bu sevgisini hak etmeye çalış. Çünkü dünyada seni bu kadar seven bir insan muhtemelen bir daha bulamaycaksın! Ona iyi sahip çık ve onun sevgisine karşılık vermeye çalış.

Sabah yemek yerken, haftasonu planı yaparken, arkadaşlarıyla konuşurken bile sürekli aklında sen varsın. Hadi yine iyisin kerata!

Seni çok seven birinin olması ne kadar güzel bir duygu dimi. Bazen belli birtakım olay yada hayatın içinde yer alan objelerden biri size bunu işaret eder. Ama en önemlisi de saat anlamlarıdır. Saat 04.04 bunu size en iyi ifade eden bir zamandır. Mantıklı düşünün. Saat 04.04 sularında uyumayan ve elinde bir telefon halan size bir şeyler yazmaya çalışan biri size aşık değil de nedir.

NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

Bu nedenle de kesinlikle seni seviyor. Saatler arasında en duygu yüklü olan zaman. Bu zaman içinde senden bir şeyler bekleyen veya sana karşı aşırı duygular besleyen biri var demektir. Kadınların bu saati sevmesi gerekir. Çünkü o söylemese bile senin bildiğin bir gerçek oluyor. Erkeklerden çok zor duyulan Seviyorum kelimesin, saat anlamı yoluyla idrak edebilirsin.

Bazen endişeler yaşarsın. Artık beni sevmiyor diye. Ama bu zaman çevresinde dönüp duruyorsun bil ki sana gerçekten aşık. Sevgi kelimesinin anlamı oldukça yüksektir. Yani bir insan bunun anlamına yada büyüklüğüne zor erişir. Ancak karşındakinin onu sevdiğini anlaması için bu saatler içerisinde kendine bakması lazım. Bir gün gelir ve seni sevdiğini söyler. Buradan anla ki baktığın saat ve anlamı kesin bir ifadeyle doğru anlatmış sana.

Editörün Yorumu

İşte bu! Aşk kapıyı çaldı ve devamı daha da güzel oldu. Belki de sana seni sevmesi yeterken şimdi çok sevdiğini öğrendin. Ayakların yerden kesilircesine sevinmiş olmalısın. Bu harika bir şey hatta harikanın da ötesinde. Bir insan sevilmekten başka ne ister? Tabi ki çok sevilmek ister. Kalbi senin için atan her anını seni düşünerek geçiren birisi var hayatında. Ne kadar şanslı olduğunun farkındasındır umarım. Yerinde olmak isteyen bir sürü insan var dünyada. Bu yüzden çevrende seni kıskanan insanlar olabilir. Dikkatli ol, aranızı bozmalarına izin verme sakın. Bu sevginin değerini bilmelisin. Sende onu üzmeden yormadan sev, böylece mutluluk sizi hiç bırakmaz. Sizi güzel günler bekliyor. İnsan çok sevdiği birini hep yanında ister. Belki de kapıda bir evlilik teklifi seni bekliyor olabilir. Sakin ol, yanakların heyecandan kızardı değil mi? Daha dur heyecan ve mutluluk dolu günler yolda..

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments