Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.211,97 -0,66%
Çeyrek Altın 2.036,00 -0,20%
Bitcoin 525107 -3.98545%
Ethereum 33411 -3.6715%
Yarım Altın 4.066,00 -0,37%
Tam Altın 8.104,35 0,73%
Saat 03:03 Anlamı Nedir?

Saat 03:03 Anlamı Nedir?

ABONE OL
04 Şubat 2023, 17:24:27

Sana Aşık Olmaya Başlıyor!

Haberler güzel, karşındaki kişi sana karşı boş değil. İlk görüşmeleriniz ve flörtleriniz yolunda gidiyor ve sana karşı birşeyler hissetmeye başlıyor. Henüz inanılmaz bir aşkın başladığını söylemek mümkün değil ancak güzel bir aşkın ilk fitili ateşlenmiş görünüyor. Bunun kıymetini bilerek, bu ilişkiyi nasıl bir sonraki noktaya taşıyacağınızı düşünmelisiniz.

Arkadaşlıık ve tanışma olarak başlasa bile, karşındaki insan bunu aşka çevirmiş durumda diyebiliriz. Belki de sen öyle düşünmesen de onun kalbinde yavaş yavaş kelebekler uçuşmaya başlamış durumda.

Eğer erkeksen: Kadınları incitmemeye ve karşındaki insanın bir kadın olduğunu unutmadan yavaş yavaş ilerlemeye özen göster. Eğer sen ona karşı birşeyler hissetmiyorsan ona umut verme. Eğer ki senin aşık olacağından umudun varsa kendine biraz zaman tanı!

NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

Eğer kadınsan: Bir erkeği kendine aşık ettiğin için kendinle gurur duyabilirsin, ancak yukarıdaki önerideki gibi eğer sen birşeyler hissetmiyorsan erkeğimize boşuna umut verme! Eğer birşeyler hissetmiyorsan ilişkiyi sakıza çevirip uzatmadan bitirebilir, rengini belli edebilirsin.

Evet! işte bu demelisin. O beni seviyor ve bana duygularını ifade edecek. Gerçekten de öyle. Sana karşı boş olmayan bir adam yada kadın var . Erkekler belki kadına karşı hislerini hemen netleştirir. Ancak kadınlar öyle değildir. Hislerin de emin olana kadar beklerler. Zaten bunun tersinde davranışlar yapan bir kadın varsa senle dalga geçiyor demektir.

Bir erkek sana aşık olmaya başlıyorsa bekle ve gör. Saat 03.03 bereketli bir zaman . Ancak bunun gerçekleşmesi için zaman gerekir. Ama bilmen gereken bir şey varsa da sana karşı hislerinin olduğu ve sana mutlaka açılması yönünde ciddi kararları olduğunu da bilmen lazım.

Bunda direkt olarak anlam içeren bir ifade var. Sana aşık olmaya başlayan birinin değişen hareketleri ve sana olan davranışlar da şaşkınlığa kadar giden durumlar olabilir. Bu tip durumların tek özeti de bu zaman dilimi.

Editörün Yorumu

Bu harika sana aşık olmaya başlıyor. Belki de uzun zamandır bu anı bekliyorsun. O seni fark etti, hoşlandı, tanımak için izledi ve biraz zaman geçirdiniz. Ve sonunda oldu işte. Aşk kapıda çattı bile. Demek ki onun gönlüne göre birisisin. Oda bunu fark etmeye başladı yavaş yavaş aşka yelken açtı bile. Şimdi sakin ol ve aynı sakinlikle devam et yoluna. Onu sıkıp bunaltmak aceleci davranmak istemezsin değil mi? Şu ana kadar nasıl sabrettiysen biraz daha sabır gerekli. Onun duygularından emin olup sana itiraf etmesini beklemelisin. Sonra bunun keyfini çıkarma vakti gelecektir. Şuan oda sana olan hislerinin değiştiğini ve içindeki kıpırtıların farkındadır. Bunu kendine itiraf edebilmesi için sadece biraz zaman gerekli. Senin için en iyisi akışına bırakıp beklemek ve onun sana olan duygularını bilmenin verdiği o güzel heyecanın tadını çıkarmaktır. Ne de olsa aşka çok az kaldı.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments