Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.211,97 -0,66%
Çeyrek Altın 2.036,00 -0,20%
Bitcoin 525107 -3.98545%
Ethereum 33411 -3.6715%
Yarım Altın 4.066,00 -0,37%
Tam Altın 8.104,35 0,73%
Saat 02:02 Anlamı Nedir?

Saat 02:02 Anlamı Nedir?

ABONE OL
04 Şubat 2023, 17:23:58

Senden Hoşlanıyor!

Sevdiğin kişinin senden hoşlandığı ortada! Aşk veya ciddi birşey düşündüğünü söyleyemeyiz ancak gerek konuşmaların, gerekse hal hareket ve fiziksel görüntün onu baştan çıkarmaya yetmiş gibi görünüyor. Seninle uzun vadeli birşey düşünüp düşünmediği çok net değil ancak, şimdilik senin doğru insan olup olmadığını tartmaya çalışıyor.

Ona güven veren sinyaller vermen çok önemli. Dengesiz hareketler onu senden kaçırmaya yetecek ve fikrinden geri dönmesini sağlayabilir!

Seni uzaktan uzağa takip eden. Sana hayranlıkla bakan ve senden büyük derece de hoşlanan biri var. Sende bunu bilmiyorsun. Ama üzülme. Saat olarak bu zaman seni mutlu edecek. O kişi seninle gelip konuşacak ve senden hoşlandığına dair çok özel sözler edecek. Sende buna karşılıksız kalma ve sende hoşlanma belirtileri göster.

NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

Saatlerle aran iyi ve bu saate özellikler düşünceler seni buluyorsa, en kısa sürede sana açılacak biri var demek. Sende bekle ve gör. Ne kadar iyi bir gelişme olduğunu. Bu tip durumlarda en güzel sözleri duymak istersin. Ama bunu sana kimse veremez. Unutma ki uzaklarda yada en dibinde sana karşı derin duygular besleyen biri olabilir.

Hoşlanmak kadar ve bir birine karşı deri duygularla bağlı kalmak kadar mükemmel bir his yok . Kadın olarak bunu bilmek hakkın. Sokakta yürürken biri sana saati sordu ve sende baktın. Bu saat dilimlerinde isen bil ki kısa sürede sana açılacak biri olacak . Çünkü hoşlanmanın saati olarak bilinir. Bu saat zamanında hemen kafanı çalıştır. Acaba çevremde yada takın zamanda bana karşı yakın olan, sürekli güzel sözler eden kimler var . Düşün kesin bulursun.

Editörün Yorumu

Şuan düşündüğün kişi senden hoşlanıyor. Bunun için sana hemen çok ciddi hayaller kur diyemem ama kim bilir belki de sizin için hoş bir başlangıcın ilk sinyalleri olabilir. Senden hoşlanması seninle ilgili ilk görüşlerinin iyi olduğunu gösterir. Tabi ki sen henüz o kişinin kim olduğunu bilmiyorsun. Belki tahminler vardır ama onun sana açılmasını beklemen gerekiyor. Seni izleyip ona cesaret vermeni bekliyor olabilir. Ama yinede saate bakıp birinin senden hoşlandığını görmek mutluluk verici olmalı. Hatta birazcık da gururun okşanmış ve kendini iyi hissetmiş olmalısın. Bunun senin hakkındır. Bir çok insan senin yerinde olmak ister. Beğenilmek hoşlanılmak güzeldir. Eğer tahmin ettiğin biri varsa ve o kişi seni heyecanlandırıyorsa bu demektir ki düşünceleriniz karşılıklı… Oldu mu size birbirinden hoşlanan iki kişi. O zaman neyi bekliyorsunuz ki, artık birbirinize açılıp kendinizi hayatın akışına bırakmanın vaktidir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments