Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.211,97 -0,66%
Çeyrek Altın 2.036,00 -0,20%
Bitcoin 525107 -3.98545%
Ethereum 33411 -3.6715%
Yarım Altın 4.066,00 -0,37%
Tam Altın 8.104,35 0,73%
Saat 00:00 Anlamı Nedir?

Saat 00:00 Anlamı Nedir?

ABONE OL
04 Şubat 2023, 17:21:52

Seni Şu Anda Rüyasında Görüyor!

Hayatının insanı, şu anda uykusunda seni görüyor. Seninle yapacağı, gelecekte düşündüğü hayalleri kuruyor ve rüyasında tek bir kahraman var o da “Sensin!”.

Karşındaki insanın değerini bil, çünkü seni çok seviyor ve uykunun en önemli anlarından, hafızanın yenilenme süreçlerinden olan rüyalarda bile seni görüyor ise, hayatında oldukça güzel bir yer etmişşsin demektir.

Eğer bir erkeksen, kızımız belki de seninle giyeceği gelinliği, çocuğuna koyacağı ismi bile düşünüyor olabilir. Eşini işyerine uğurlarken hayal ediyor, ya da arabasını aldığı günün mutluluğunu seninle paylaşıyor olabilir. Oldukça şanslı bir erkeksin, değerinin bilindiğini unutma

Eğer bir kadınsan, erkeğimiz belki seni uygunsuz bir şekilde görüyor olabilir:) Bunu kötü olarak algılamayın çünkü erkekler de sevdiği kadınlarla birlikte olmayı ister ve rüyalarında onula birlikte olmayı düşünebilir. Kadınına, yani sana alacağı hediyelerin hayalini kuruyor, seni ailesiyle tanıştırmayı düşünüyor. oldukça şanslısın ve umarım bundan sonraki rüyalarında da sen onu görürsün, kim bilir belki de her gün zaten görüyorsundur!

Sonuç olarak seni rüyasında görecek olması gerçekten güzel bir şey. Rüyalar gerçekte de görüşmek istediğinin simgesidir. Hayatını adamak istediğin insan olduğu çok net. Belki de ölene kadar seninle aynı evi, aynı yatağı paylaşmak istiyor. Böylesine bir insanı harcaman çok yanlış olacaktır.

Erkekler sevdikleri kadınları eğer gerçekten çok ve değer vererek seviyorsa, yatağa yattıkları an düşünmeye başlarlar. bu nedenle de sevgilerini her daim dile getirirler. Kadınlar da aynı şekilde saat tam 00.00 gösterdiği zaman gerçek anlamda erkeklere değer verdiklerinin bir göstergesidir. bu saat dilimi sevgililer için çok özel anlam ifade eder. bir birlerine olan bağlılıkları, ilk akıllarına gelen olduklarına kadar birçok anlam bu saat diliminde ortaya çıkar.

Saat 00.00 olduğu zaman telefonunuza belki mesaj bile gelebilir. “Seni özledim Aşkım” diye bir mesaj alırsanız asla şaşırmayın. Bu saat dilimin de erkekler bayanları çok düşünür. aynı zamanda bayanlar da bir erkeğe çok ama çok değer veriyorsa eğer, bu saat dilimin de akıllarına gelen siz olursunuz.

Editörün Yorumu

Şuan bu metni okuyorsan eğer, birisinin rüyalarını süslüyorsun demektir. Seni şanslı 🙂 Kim istemez ki birinin rüyalarının baş kahramanı olmak, uyurken bile onun hayallerini süslemek. Hele ki bu birde sevdiği değer verdiği insansa… Bir düşünsene uyurken bile aklında sen varsın. Rüyalar günlük hayatta olanların ve insanların bilinçaltında olanların yansımasıdır. Bu durumda sen onun bilinçaltına işlemişsin, tüm günü seni düşünerek geçiriyor ki bu düşünceler onun rüyalarına da yansıyor. Muhtemelen seninle ilgili gelecek planları yapıyor olabilir. Sözlenmek, nişanlanmak, evlenmek, beraber planlar yapmak, hatta bebek sahibi olmak. Herkes böyle hayaller kurmaz biliyorsun. İnsanların çoğu düzenlerinin bozulmasından korkar ancak o korkmuyor bundan belli, her daim yanında olmanı istiyor olmalı. Bu harika bir şey. Eğer hayatınızda böyle bir insan varsa onu kaybetmeyin, ona sımsıkı sarılın, malum değer veren insan kolay bulunmaz ve bulunca da kaybetmemek gerekir.

NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments