Dolar 32,5038 0.08%
Euro 34,7826 -0.12%
Gram Altın 2.496,86 0,50%
Çeyrek Altın 4.346,00 0,18%
Yarım Altın 8.852,00 -0,38%
Tam Altın 17.058,76 0,22%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Rüyada Duş Görmek

Rüyada Duş Görmek

ABONE OL
09 Nisan 2023, 03:11:31

Rüyada duş görmek, kişinin temizlenme, yıkama ve arınma ihtiyacına işaret eder. Bu rüya genellikle zihinsel veya duygusal açıdan bir tür temizlenme veya arınma sürecine girilebileceğine işaret eder. Rüyada duş almak ayrıca kişinin olgunlaşması, kendine bakması, yeni başlangıçlara hazırlanması ve geçmişi geride bırakması anlamına da gelebilir. Rüyada duş gören kişilere genellikle zihinsel veya fiziksel bir yenilenme, taze bir başlangıç, iyileşme veya aydınlanma yaşayabilecekleri müjdesi verilir.
000000

Rüyada Duş Görmek

Rüyada duş görmek, rüyayı gören kişinin kazançlı işler yapacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına alamet eder. Rüya sahibinin muradına ereceğine, canının ve malının garantide olacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada Duş Almak

Rüyayı gören kişinin çektiği zahmetten, fakirlikten, sorunlardan, korkularından, kaygılarından ve kuruntularından uzaklaşmayı başaracağına, işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine alamet eder.

Rüyada Duş Yapmak

Rüyada duş yapmak da tıpkı duş almak gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kazandıklarını keyifle tüketme şansı elde edeceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına ve zenginliğinin, sağlığının, ağız tadının da kıymetini bileceğine rivayet edilir.

Rüyada Başkasının Evinde Duş Almak

Rüyayı gören kişinin o kimseden bir iyilik ve yardım göreceği anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisine minnettar ve duacı olacak bir insanın varlığı üzerinden açıklanır ve bu kişinin rüya sahibine çare olacağına işaret eder.

Rüyada Camide Duş Almak

Rüyayı gören kişinin tövbekâr olacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına rivayet edilir.

DİKKAT!  Rüyada Cenaze Evi Görmek

Rüyada Sokakta Duş Almak

Rüyayı gören kişinin ayıplanmasına, kınanmasına ve toplumdan uzaklaştırılmasına neden olacak şeyler yapacağına, itibarını zedeleyeceğine, adını kirleteceğine, Allah katındaki yerini kaybedeceğine tabir edilir. Rüya sahibi doğru yoldan sapacak ve kötü yollara girecek demektir.

Etiketler: Rüyada Başkasının Evinde Duş Almak
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet