Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.313,37 1,98%
Çeyrek Altın 2.298,00 1,19%
Yarım Altın 4.584,00 0,61%
Tam Altın 8.957,55 1,21%
Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek

ABONE OL
22 Mart 2023, 21:51:00

Rüyada büyü yapıldığını görmek, kişinin hayatında çıkmaza gireceği işaretidir. Büyü, kişinin etrafındaki insanların kötülüğünden korunarak güvende olmaya çalıştığına işaret eder. Ancak büyü yapılması da kişinin kendisinde enerji noksanlığı olduğunu gösterir. Rüya sahibi, bu noksanlıktan kurtulmak için kendine dikkat etmeli ve olumsuz etkilere karşı korumalıdır. Bu şekilde, rüyada görülen kötü büyü etkileri engellenebilir ve hayatta başarılı olunabilir.

Büyü Yapıldığını Görmek ve Anlamak

Bir rüyada büyü yapıldığını görmek, kişi için pek hayırlı bir işaret değildir. Bu rüya genellikle şanssızlığa, kısmetlerinden geri kalmaya, nazarlara gelmeye ve belalardan korunamaz olmaya işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin hayatında kötülüklerin kol gezeceği şeklinde yorumlanabilir. Üzüntü, sıkıntı, zorluk, dert ve keder olarak kabul edilir. Bu rüyayı gören kişinin duygusal olarak mutsuz olacağına tabir edilir.

Rüyada büyü yapıldığını öğrenmek de aynı şekilde kötü bir işarettir. Bu rüya, kişinin yıkıma uğrayacağına ve gözyaşı dökmesine neden olacak bir olay yaşayacağına ya da böyle bir haber alacağına ya da bu şekilde bir söz duyacağına işaret eder. Kişi, uzun süre etkisinden kurtulamayacağı bir gerçekle yüz yüze gelecek demektir.

Rüyada büyü yapıldığını anlamak, kişi için huzursuzluk verici bir rüyadır. Bu rüya, kişinin yaşayacağı melanetli olayların kendisine önceden ayan olacağına ve deyim yerindeyse rüya sahibinin korktuğunun başına geleceğine rivayet edilir. Kişi, iç güdülerinin güçlü olması sayesinde bazı şeyleri önceden hissedecektir diye yorumlanır.

Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek ise maalesef hayırlara delalet etmez. Kötü günler yaşamaya, hayal kırıklığına uğramaya, başarısız olmaya, zamanında düşünmeden atılan adımların ya da yapılan hareketlerin ceremesini çekmeye ve mutsuz olmaya tabir edilir.

Rüyada büyü yapılması ise, sonradan pişman olunacak işler yapılacağına işaret eder. Kişinin, zayıf olduğu bir dönemde nefsine yenilerek hoş olmayan olayların içinde bulunacağına ve daha sonra hatasını fark ederek kendine çok kızacağına yorulur.

DİKKAT!  Rüyada Bayıldığını Görmek

Rüyada büyü yaptığını görmek ise kasıtlı olarak yapılacak bir yanlışın ortaya çıkması nedeni ile çok zor günler yaşanacağına ve bu durumun başını ağrıtacağına alamet eder.

Son olarak rüyada büyü görmek de üst üste yapılacak hatalara ve düşülecek yanlışlara tabir edilir. Haksızlık ve hile yapma gafletine düşmekten kaçınmak gerektiğini hatırlatan bir rüyadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments