Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439135 -0.21186%
Ethereum 31332 0.43342%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Rümeysa Arslan kimdir? Rümeysa Arslan sevgilisi?

Rümeysa Arslan kimdir? Rümeysa Arslan sevgilisi?

ABONE OL
04 Ocak 2023, 02:22:45

Rümeysa Arslan kimdir? Sevgilisi kimdir? gibi soruların cevabı haberimizde.

Rümeysa Arslan, Meleklerin Aşkı dizisiyle tanınan bir oyuncu ve ünlüdür. Özel hayatı çok merak edilen ünlülerden biridir ve son zamanlarda Ebrar Karakurt ile ilişkisi hakkında sorular sık sık sorulmaktadır. Rümeysa Arslan ve Ebrar Karakurt sevgili olup olmadığı konusunda henüz bir açıklama yapılmamıştır. Rümeysa Arslan’ın kaç yaşında olduğu konusunda ise bilgi mevcut değildir.

Rümeysa Arslan kimdir?

rumeysa arslan kimdir rumeysa arslan sevgilisi2

Rümeysa Arslan, 1998 yılında Çanakkale’de doğmuştur. Babası futbol antrenörü, annesi öğretmen olan Arslan, lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünü kazanmış ve burada eğitimine devam etmiştir. Arslan, güzelliği ve sempatik tavırları ile sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine sahiptir.

Başarılı sosyal medya fenomeni Rümeysa Arslan, İzmir’de doğmuş ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuar Opera bölümüne girmiştir. Oyunculuğa Meleklerin Aşkı dizisi ile adım atmış olan Arslan, daha sonra TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde de rol almıştır. Ünlü voleybolcu Ebrar Karakurt ile arkadaş olan Arslan, ikili hakkında çıkan haberlerin doğru olmadığını ve Arslan ile birlikte olmadıklarını açıklamıştır.

Rümeysa Arslan kaç yaşında?

Rümeysa Arslan, müzik ve sahnede olma hayalleri olan bir sosyal medya fenomeni ve oyuncudur. 23 yaşında olan Arslan, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuar Opera bölümüne girdi ve eğitimine hala devam etmektedir. Önemli rollere sahip olduğu Meleklerin Aşkı ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde yer alan Arslan, son zamanlarda özel hayatıyla ilgili olarak da merak edilmektedir. Ünlü voleybolcu Ebrar Karakurt ile birlikte olup olmadığı konusunda çıkan haberler sonucunda Karakurt, Arslan ile birlikte olmadıklarını dile getirdi.

Rümeysa Arslan aslen nereli?

1998 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir.

Rümeysa Arslan hangi burç?

1998 tarihinde dünyaya gelen Arslan, Yay burcu kadınıdır.

Rümeysa Arslan’ın boyu ve kilosu?

1.68 boyunda ve 52 kilodur.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler