takip et takip et takip et
Merkez

14 Ocak 2020 - 325 Okunma

RESUL DEMİR, HİZMET-İŞ TOKAT İL TEMSİLCİLİĞİNE TEKRAR ATANDI

Abone Ol

24 Aralık 2019 Tarihinde Hak-İş Konfederasyonu Hizmet-İş Sendikası Tokat Şube Başkanlığı’na yönetim kurulu kararı ile tekrar atandı.

Hizmet-İş Sendikası Tokat Şube Başkanlığı’nı yürüten Resul Demir, kendisini tekrar bu göreve layık gören Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan başta olmak üzere tüm yönetim kuruluna teşekkür etti.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da işçinin, emekçinin, çalışanın haklarını korumak, sendikal faaliyetleri layığı ile yaparak, gerek üyelerinin gerekse sendikanın asla mahcup olmayacağını belirten Başkan Demir, “Tokat’ta emekçilerimize yönelik yaptığımız çalışmalar Türkiye’de örnek niteliktedir. Genel Merkezimizin takdiri bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. İşçi ve emekçilerimiz için, yönetim ve temsilcilerimizle birlikte her zamankinden daha çok çalışacağız omuzlarımıza yüklenen yük ve sorumluluk artmıştır. Bundan da son derece onur ve gurur duydum” diye konuştu.


" RESUL DEMİR, HİZMET-İŞ TOKAT İL TEMSİLCİLİĞİNE TEKRAR ATANDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere RESUL DEMİR, HİZMET-İŞ TOKAT İL TEMSİLCİLİĞİNE TEKRAR ATANDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda RESUL DEMİR, HİZMET-İŞ TOKAT İL TEMSİLCİLİĞİNE TEKRAR ATANDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku