takip et takip et takip et
Gündem

25 Ağustos 2020 - 1301 Okunma

REŞADİYE’YE 750 DEKARLIK CEVİZ BAHÇELERİ TESİS EDİLECEK

Abone Ol

Kaymakam Yavuz, 750 dekarlık Ceviz bahçeleri için yer tespiti yaptı. Reşadiye Kaymakamı Hülya Yavuz, İlçede 2020 yılı içerisinde tesis edilmesi planlanan toplamda 750 dekarlık ceviz bahçesi için yer tespiti yapmak üzere Kuzbağı, Döllük ve Dutdibi köylerini ziyaret etti.

İlçe Özel İdare tarafından toprak işlemesi yapılacak olan alanlar üzerinde Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü himayesinde %65’i hibe olmak üzere ceviz bahçelerinin tesis edileceği alanlarda incelemelerde bulunan Kaymakam Yavuz, Proje kapsamında; çiftçilere ceviz fidanı, bahçe tesisi için altyapı çalışmaları ile bahçelerin etrafının çitle çevrilmesinin yapılacağını ifade etti.

Ayrıca, Kuzbağı-Akdoğmuş grup yolu ve Sazak gurup yolundaki çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam Yavuz, ziyaret ettiği köylerde vatandaşlarla bir araya gelerek onların istek, şikayet ve taleplerini de dinledi.

İlgili köy muhtarlarının da eşlik ettiği köy ziyaretlerinde, İlçe Jandarma Komutanı Metin Kuru, Yazı İşleri Müdürü Ali Yıldız, Tarım ve Orman Müdürü Fazlı Özkan, Orman İşletme Şefi Eren Tekcan hazır bulundu.


" REŞADİYE’YE 750 DEKARLIK CEVİZ BAHÇELERİ TESİS EDİLECEK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere REŞADİYE’YE 750 DEKARLIK CEVİZ BAHÇELERİ TESİS EDİLECEK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda REŞADİYE’YE 750 DEKARLIK CEVİZ BAHÇELERİ TESİS EDİLECEK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla