takip et takip et takip et
Gündem

20 Ağustos 2019 - 60 Okunma

REŞADİYE’DE KHGB TOPLANTISI

Abone Ol

Reşadiye'de Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Encümeninin 2019 yılı Ağustos ayı II. toplantısı Reşadiye Kaymakamı Murat Mete başkanlığında yapıldı.

Reşadiye’de Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Encümeninin 2019 yılı Ağustos ayı II. toplantısı Reşadiye Kaymakamı Murat Mete başkanlığında yapıldı.

Kaymakamlık makamında yapılan toplantıya Kaymakam Murat Mete ile birlikte İlçe Yazı İşleri Müdürü aynı zamanda Birlik Müdürü Ali Yıldız, Birlik Encümenlerinden İl Encümeni Yusuf Avşar, İl Encümeni Emre Erdoğan ve Muratkaya köyü Muhtarı Yılmaz Kargılı katıldı.

Toplantının Kaymakam  Murat Mete ile yapılan son toplantı olması sebebiyle Birlik encümenleri ile de vedalaşan Kaymakam Mete, Reşadiye halkının hizmetlerin en iyisine layık olduğunu, KHGB encümen ve personeli ile birlikte en iyi hizmeti sunmaya gayret edildiğini ifade etti. Toplantıda son bir yıl içinde yapılan işlerin genel bir değerlendirilmesi yapıldı.


" REŞADİYE’DE KHGB TOPLANTISI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere REŞADİYE’DE KHGB TOPLANTISI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda REŞADİYE’DE KHGB TOPLANTISI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku