takip et takip et takip et
Gündem

3 Ağustos 2019 - 271 Okunma

REŞADİYE’DE 2019 İÇME SUYU VE İSALE HATTI PROJELERİ TAMAMLANIYOR

Abone Ol

Yaz sezonunda gurbetçi vatandaşların köylerine gelmesi ile birlikte artan nüfusta vatandaşların su sıkıntılarını gidermek amacıyla Reşadiye’de su depoları yapıldı.

2019 yılı KÖYDES programı kapsamında Reşadiye Köylere Hizmet Götürme Birliğince ihale edilerek yapımı tamamlanan Karacaağaç köyü Yukarı mezra, Yeni Darıderesi köyü Arım mezrası ve Yeşilyurt köyü ile halen Tozanlı bölgesinde yapımı devam eden İsmailiye köyü Ağcalar ve Tahta mezraları, Gülburnu köyü ve Toklar köyü su depolarının inceleme yapıldı. Vatandaşlar için yapılan su depoları Reşadiye Yazı İşleri Müdürü aynı zamanda Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Ali Yıldız beraberinde Özel İdare Müdür vekili Ali Oğuz ve yüklenici firma yetkilisi tarafından yerinde incelendi.

Halen yapımı devam eden içme suyu depolarının 15 gün içerisinde kullanıma hazır hale getirileceği bildirildi.

2019 yılı KÖYDES yedek programı olarak projelendirilen Demircili köyü maslak depo ve isale hattı ihalesi yapıldı. Proje sözleşme imzalanmasına müteakiben hayata geçirilecek.


" REŞADİYE’DE 2019 İÇME SUYU VE İSALE HATTI PROJELERİ TAMAMLANIYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere REŞADİYE’DE 2019 İÇME SUYU VE İSALE HATTI PROJELERİ TAMAMLANIYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda REŞADİYE’DE 2019 İÇME SUYU VE İSALE HATTI PROJELERİ TAMAMLANIYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku