takip et takip et takip et
Gündem

27 Şubat 2015 - 69 Okunma

Proje Yönetim Sistemi

Abone Ol

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin Proje Destek Ofisi, yeni hayata geçirdiği Proje Yönetim Sistemi’ni araştırmacıların kullanımına sundu.

            Konuya dair üniversitenin resmi sitesinden yapılan bilgilendirme şöyle oldu:

“Üniversitemizde yapılan dış kaynaklı projelerin tek elden takibinin yapılıp istatistiklerinin çıkarılması için Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğümüz tarafından Proje Yönetim Sistemi hayata geçirilerek araştırmacılarımızın kullanımına açılmıştır.

Üniversitemizin araştırma ve proje çalışmalarının daha iyi değerlendirilmesi açısından büyük önem arz eden bu sistemin proje yapacak bütün araştırmacılarımız tarafından kullanılması gerekmektedir.

 

Proje Yönetim Sistemi ile BAP projesi dışındaki diğer tüm projeler için sistem üzerinden proje başvurusu yapılıp, sistemden alınacak evrakın imzalanmasının ardından hangi kuruma başvuruda bulunmak isteniyor ise (örn: TÜBİTAK Projeleri ) o kurumun proje başvuru işlemlerinin kullanıcı tarafından ayrıca gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Proje başvurusunda Rektörlük makamına imzalatılması gereken belgelerle birlikte Proje Yönetim Sisteminden çıktısı alınıp imzalanacak olan Başvuru Belgesinin de ibraz edilmesi gerekmektedir.”


" Proje Yönetim Sistemi konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Proje Yönetim Sistemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Proje Yönetim Sistemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku