Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439135 -0.21186%
Ethereum 31332 0.43342%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Plastik kart yazıcı

Plastik kart yazıcı

ABONE OL
24 Haziran 2022, 15:02:07

Kaliteli bir kart yazıcı ürününe ihtiyacınız mı var? O halde hemen tercihinizi perkotek.com bünyesinden yana kullanabilir, bu alanın çok satan ürünlerini doğrudan değerlendirme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Personel takip kartlarını basmak, sahada görevli olan personellere firmanızı temsil eden kartların basımını sağlamak, diğer tüm kart basımlarını sağlayabilmeniz bakımından Plastik kart yazıcı ürünleri tam da sizlere göre! Bu alanda bir tercih yaparak, siz de dönemin en çok satan ürünlerini doğrudan görme olanaklarına sahip olabilirsiniz. %100’E kadar kaliteli ve sizlerin kartlar için ödediği tutarların tüm maliyetlerinden sıyrılmanıza olanak tanıyacak olan bu ürünler, her daim kitleler tarafından da önemsenen bir ürün çeşidi olarak görülüyor! Bu noktada ise çalışma stiliyle göz dolduran ve oldukça hafif olan, baskı kalitesini birinci sınıf olarak tarafınıza ulaştıran bu ürünü siz de hemen satın almaktan geri kalmayın.

Plastik kart yazıcının yanına bir de kartlı geçiş sistemi!

Eğer personellerinize takip ortamı kurmak için bu ürünü satın alıyorsanız, aynı anda ürünü destekleyecek olan alternatif bir ürünü de gözden geçirme şansları sunuyoruz. Bu süreç zarfında ise en çok göze çarpan ürün Kartlı geçiş sistemi ve geçiş kontrol sistemleridir! Günümüzün hit kazanmış olan ürünleri, Temic ve Mifare kartlar ile beraber geçiş izni verilmiş olan tüm kullanıcılara sorunsuzca bir geçiş ortamını yaratmaktadır. Güncel olarak hizmetleri ele almak ve bu noktada hizmet standartlarını her daim ön planda tutmanıza olanak sağlamak bakımından da çalışıyoruz. İster yerli üretim, isterseniz Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz markalar dahilinde bir ürün satın alımını gerçekleştirmek istiyorsanız hemen firmamıza ulaşmaktan geri kalmayın.

Alanının lideri konumunda yer alan Perkotek ailesi, her daim sizlere kalitesiyle ön plana çıkmış ürünleri sıralamaktadır. Bunun yanı sıra personel takibini de yapabileceğiniz bir ürün satın almak ister misiniz? Bu alanda hit kazanmış olan ürünleri doğrudan sunan ve 50,000’e kadar personel takibini güvenle yapabileceğiniz ürün türlerini doğrudan değerlendirmek söz konusudur. Tamamen cazip bir ortam zeminini sunduğumuz gibi, bu sayede ise artık personel güvenliğini ve takibini son kalite cihazlarla beraber ele almak söz konusu oluyor!

PERKOTEK Yüz tanıma sistemi adı altında satışa sunulan ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından beğenilen bu ürünler, sorunsuz bir takip aşamasını ele alma kapsamında sizlerin destekçisi oluyor. Bu cihazla beraber hayatınıza dahil olacak kolaylıklar ise;

  • 50,000’e kadar personeli tek bir sistemle yönetin.
  • El teması olmamasından dolayı diğer ürünlere nazaran daha uzun ömürlüdür.
  • Oldukça kullanışlı ve 8-10 cm’den sizleri algılayabilen bir üründür.
  • Personel takibini saniyesi saniyesine yapma özelliklerine sahiptir.
  • Maaş hesaplamaları, izinli ve raporlu günleri görme, ekstra avans veya ek mesai ücretleri hesaplama konusunda da çözümler sunmaktadır. 
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler