takip et takip et takip et
Pazar

9 Eylül 2019 - 448 Okunma

PAZAR’DA PAZARCI ESNAFA ZİYARET

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, Pazar ilçesi programı kapsamında ilçe pazarını gezdi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Pazar ilçesi programı kapsamında ilçe pazarını gezdi.

Pazar ilçesinde kurulan pazarda Tokat’ın ve ilçenin kendi meyve ve sebzeleri ile diğer ürünlerin satıldığı tezgahları gezerek inceleyen Vali Dr. Ozan Balcı, yöresel ürünler başta olmak üzere pazarda bulunan ürünler hakkında pazarcı esnafı ile sohbet etti.

Esnafların ikram ettiği yöresel ürünlerin tadına bakan Vali Dr. Ozan Balcı, en lezzetli ve kaliteli meyve ve sebzelerin Tokat’ta yetiştiğini ve tarımsal gelişmeyi önemsediğini belirterek, çiftçimizin ve tarımın dostu olduğunu söyledi. Çiftçinin ve köylünün zenginleşmesini önemsediğini vurgulayan Vali Dr. Ozan Balcı, ürünlerin yetişmesinde emek veren çiftçilere ve bu ürünleri tezgahlarında satan esnaflara teşekkür etti.

Esnaflara hayırlı ve bol kazançlar dileyen Vali Dr. Ozan Balcı, pazarda alış veriş yapan vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vali Dr. Ozan Balcı, pazarda karşılaştığı çocuklara da kitap hediye etti.


" PAZAR’DA PAZARCI ESNAFA ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere PAZAR’DA PAZARCI ESNAFA ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda PAZAR’DA PAZARCI ESNAFA ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku