takip et takip et takip et
Gündem

12 Eylül 2019 - 456 Okunma

PAREKENDE ve MAHMUTPAŞA MAHALLELERİNİN TALEPLERİ DİNLENDİ

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Perakende ve Mahmutpaşa Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Perakende ve Mahmutpaşa Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi.

Perakende Mahalle Muhtarı Hüseyin Kuyucu, Mahmutpaşa Mahalle Muhtarı Cemal Demirel, mahalle sakinleri ve teknik ekibiyle birlikte Perakende ve Mahmutpaşa Mahallelerinde incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, mahalle halkının isteklerinin hızla yerine getirileceğini söyledi.

Mahalle ziyaretleriyle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, şunları söyledi:

“Parekende ve Mahmutpaşa Mahallemize misafir olduk. Misafirperverlikleri için başta muhtarlarımız olmak üzere tüm mahalle sakinlerine teşekkür ederim. Güzel bir sohbet ve istişare imkânı bulduk. Mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini dinledik, notlarımızı aldık ve ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.

Tokat Belediyesi olarak her daim vatandaşlarımızın yanındayız. Geçtiğimiz 5 yılda yaptığımız işlerin daha güzelini yine önümüzdeki süreçte yapacağız. Vatandaşlarımıza kulak kesilerek, onlarla birlikte karar vererek yolumuza devam etmeyi şiar edindik. Bundan sonra da bu düsturdan hareketle devam edeceğiz. Bundan sonra sıra bizde, bizler de belediye olarak istek ve talepleri yerine getireceğiz. Değerli mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum.”

Parekende Mahalle Muhtarı Hüseyin Kuyucu ise, “Sayın Başkanımız ve ekibiyle birlikte mahallemizi gezdik, isteklerimizi ilettik. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.


" PAREKENDE ve MAHMUTPAŞA MAHALLELERİNİN TALEPLERİ DİNLENDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere PAREKENDE ve MAHMUTPAŞA MAHALLELERİNİN TALEPLERİ DİNLENDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda PAREKENDE ve MAHMUTPAŞA MAHALLELERİNİN TALEPLERİ DİNLENDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku