takip et takip et takip et
Merkez

14 Kasım 2020 - 718 Okunma

ÖZEL TASARIMLI DURAKLAR İLGİ ÇEKİYOR

Abone Ol

Tokat Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanında bulunan otobüs durakları ve durak mobilyalarını kendi bünyesinde üreterek belirli noktalara monte etmeye devam ediyor.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu ve teknik ekibiyle birlikte çalışma alanlarını ziyarete devam ediyor. Tokat Belediyesi teknik personelleri tarafından tasarım ve uygulaması yapılarak halkın kullanımına sunulan Hıdırlık Otobüs Durağı’nı yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, özel tasarımlı durakların şehrin birçok noktasında halka hizmet vereceğinin müjdesini verdi.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu özel tasarımlı otobüs duraklarıyla ilgili yaptığı açıklamada; “Tokat Belediyesi olarak hem şantiyemizde hem de sahada çalışmalarımıza kesintisiz devam ederek halkımızın yanında oluyoruz. Tokat’ımızın tarihi dokusuna uygun olarak belediyemiz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü teknik personellerince tasarım ve uygulaması yapılan duraklarımızı şehrimizin belli bölgelerinde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Şuan için ekiplerimiz üç farklı tasarım üzerine yoğunlaştılar. Hıdırlık Otobüs Durağımız bunlardan bir tanesi. Halkımızın istek ve talepleri doğrultusunda kullanım rahatlığı da göz önüne alınarak tasarımlarımızı yapıyor ve bunları yine kendi imkanlarımızla üretiyoruz.

Satın almak yerine üretim yaparak önemli bir tasarruf da sağlamış oluyoruz. Yine şehrimizdeki ve otobüs duraklarımızdaki şehir mobilyalarımızı da kendi marifetimizle üretiyoruz. Pandemi sürecinde de üretime devam ediyoruz. Kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanarak üreten belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemek istiyoruz” dedi.

Tokat S.S. 3 No’lu Sehiriçi Halk Otobüsleri Kooperatifi’nde otobüs şoförü Murat Olgun; vatandaşların yeni otobüs duraklarından memnun olduğunu belirtti. Olgun; “Tokat’ımızın tarihi dokusuna uygun hazırlanan duraklar insanlarımızın ilgisini çekiyor. Durak isimlendirmelerimiz de tamamlandı. Halkımızın rahat ulaşımı için çalışma yapan Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.


" ÖZEL TASARIMLI DURAKLAR İLGİ ÇEKİYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ÖZEL TASARIMLI DURAKLAR İLGİ ÇEKİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ÖZEL TASARIMLI DURAKLAR İLGİ ÇEKİYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku