Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.189,70 0,19%
Çeyrek Altın 1.991,00 0,15%
Bitcoin 537118 0.04172%
Ethereum 34341 2.33678%
Yarım Altın 3.983,00 0,18%
Tam Altın 7.929,57 -0,66%
ÖZDEMİR’DEN NİKSAR ÇOCUK EVLERİ SİTESİNE ZİYARET

ÖZDEMİR’DEN NİKSAR ÇOCUK EVLERİ SİTESİNE ZİYARET

ABONE OL
26 Ağustos 2020, 11:11:11

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, Niksar Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’nde çocuklarla bir araya geldi.

İl Müdürü Mahmut Özdemir, Niksar Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğüne yaptığı ziyarette çocuklar ve personelle buluştu.

Kuruluş bahçesinde sosyal mesafelerini koruyarak çocuklar ile sohbet eden Özdemir, onların istek ve taleplerini dinledi. Çocuklardan korona virüse karşı yayınlanan tedbirlere uymalarını isteyen Özdemir,  mümkün mertebe temas halinde bulunmamalarını istedi.

Özdemir konuşmasının devamında, “Biliyorsunuz bu virüs çok kolay yayılabilen, bulaştığında ciddi rahatsızlıklar ortaya çıkaran bir virüs. Sizler bizlere emanetsiniz. Sizler bizim evlatlarımızsınız. Hiçbirinizin tırnağının kırılmasını istemeyiz. O yüzden temasta bulunmayacağız, maskelerimizi takacağız, kişisel temizliğimize dikkat edeceğiz ve odalarımızı belirli periyotlar ile havalandıracağız. Bu süreçte biliyorum ki çok fazla kuruluştan çıkamıyorsunuz, sıkıldınız da. Biz bu süreci avantaja çevirmeyi bilelim. Birçoğunuz önümüzdeki sene üniversite sınavına gireceksiniz. Ders tekrarlarınızı yapın, hazırlıklarınıza ara vermeyin. Bizler sizleri önemli makam ve mevkilerde başarılı işler yaparken görmek istiyoruz. İnşallah da göreceğiz. Bu sene sınava giren arkadaşlarınız çok iyi puanlar aldı. Onlar bu zorlu yoldan geçti. Onların kendinize örnek alın. Serbest zamanlarınızda bolca kitap okuyun. Yarın sizlerde eğitiminizi tamamlayıp iş hayatına atılacaksınız. O zaman sizlerin yanında ablalarınız, öğretmenleriniz olmayacak. Bakıcı annelerinizin, öğretmenlerinizin hayat tecrübelerinden istifade edin.” İfadelerini kullandı.

İl Müdürü Özdemir, kuruluş personelleri ile de bir araya gelerek kuruluş iş ve işlemleri hakkında bilgi aldı. Her birine ayrı ayrı teşekkür eden Özdemir, ziyaretini sonlandırdı.

niksar cocuk evi
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments