Dolar 27,3861 0.25%
Euro 29,0664 -0.07%
Gram Altın 1.628,19 -0,87%
Çeyrek Altın 2.767,00 -0,57%
Yarım Altın 5.533,00 -0,61%
Tam Altın 11.014,74 -0,47%
Oy kullanan İmamoğlu, gözdağı verdi: Karşılaştığımız iftiraların peşini bırakmayacağım

Oy kullanan İmamoğlu, gözdağı verdi: Karşılaştığımız iftiraların peşini bırakmayacağım

ABONE OL
28 Mayıs 2023, 17:21:23

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da oy kullanmak için Beylikdüzü Emin Yükseloğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne gitti. Oy kullanma işlemi sonrasında okul çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

İmamoğlu, Seçim Sürecinin Dili ve Karşılaşılan İftiralar Hakkında Konuştu

İmamoğlu, seçim sürecinde kullanılan dilin arzu edilen bir seviyede olmadığını ifade ederek, insanların umarız süreç içerisinde helalleşebileceğini dile getirdi. Kendilerinin çok kötü iftiralar ve yalan dolu iddialarla karşı karşıya kaldığını belirten İmamoğlu, bu konunun yarından itibaren daha detaylı bir şekilde ele alınacağını ve kendisinin bu iftiraların peşini bırakmayacağını vurguladı.

İmamoğlu’nun Demokrasiye Vurgusu ve Oyların Doğru Adrese Ulaşması

Demokrasi adına sorunsuz bir seçim geçmesini dileyen İmamoğlu, Türkiye’nin uzun bir süredir demokrasi mücadelesi verdiğini ve bireysel hak ve özgürlükler için mücadele eden insanların bulunduğunu belirtti. Oy kullanmanın önemine vurgu yaparak, her bir oyun doğru şekilde adresine ulaşmasının sağlanması gerektiğini söyledi. İmamoğlu, oy kullanma sürecinde görev alan tüm siyasi parti temsilcileri, devlet görevlileri ve memurlara teşekkür etti ve başarılar diledi.

İmamoğlu’nun Güvenlik Güçlerine Teşekkür ve Dua Etmesi

İmamoğlu, seçim sürecinde toplumun güvenliğini sağlayan emniyet güçlerinin önemine değinerek, polis ve jandarma gibi güvenlik birimlerinin sorunsuz bir şekilde görevlerini yerine getirmelerini diledi. Onların canları olduğunu vurgulayan İmamoğlu, görevlilerin en güzel şekilde görevlerini yapacaklarına inandığını ve onları Allah’ın koruması temennisinde bulundu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da oy kullanmak için geldiği okul çıkışında açıklamalarda bulundu. Seçim sürecindeki dilin arzu edilen seviyede olmadığını ifade eden İmamoğlu, karşılaştıkları iftiraların peşini bırakmayacağını söyledi. Ayrıca, demokrasiye ve doğru oy kullanımına vurgu yaparak, güvenlik güçlerine teşekkür etti ve başarılar diledi.

DİKKAT!  Adalet Personeli 100.Yıl Etkinliklerinin Açılışı Yapıldı
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments