Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439249 -0.10231%
Ethereum 31266 0.46085%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Online terapi avantajları

Online terapi avantajları

ABONE OL
31 Mart 2021, 22:49:31

Psikoterapi birçok insanın hayatında ihtiyaç duyabileceği bir tedavi sürecidir. Herkesin bazı dönemlerde ruhsal sorunları oluşabiliyor. Kimi zaman çocukluktan gelen sorunlar yetişkin dönemlerde kendini gösteriyor. Kimi zamanda yaşanan zorlu yaşam koşulları insanlarda bazı ruhsal sorunlara neden olabiliyor. Ancak yaşanan her nasıl bir sorun olursa ve kaynağı ne olursa olsun, psikoterapi ile çözüme kavuşabiliyor.

Psikoterapi seansları farklı iki şekilde uygulanabiliyor. İsterseniz klinik ortamında yapılan yüz yüze terapi seansları ile her tür ruhsal sorununuza bilimsel çözümler bulabilirsiniz. Ya da online psikolojik danışmanlık desteği ile görüntülü ya da sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Online terapi hizmetinin sizlere sağlamış olduğu çok önemli avantajlar bulunuyor. Öncelikle online terapi ruhsal sorunlarına gizlilik içerisinde bir çözüm arayan kişiler için en ideal yöntemlerden birisidir. bir klinik ortamına gitmeden, evlerinizden online terapilere katılabilirsiniz. Düzenli online seanslarda evlerinizden ya da işyerlerinizden görüntülü ya da sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Bununla birlikte online terapiler çok önemli zaman ve konum avantajı sağlıyor. Kliğine gitmeye gerek kalmadan zamanda tasarruf ederek terapilerinize katılım sağlayabilirsiniz.

Online terapilerin sunmuş olduğu en önemli avantaj ise sizlere tavsiye edilen ve Türkiye çapında bilinen en başarılı psikologlarla görüşme şansı elde edebilirsiniz. hangi ilde görev yapıyor olursa olsun online terapist desteği ile onlarla iletişim kurabilirsiniz.

İzmir’in en iyi psikolojik danışmanlık merkezlerinden birisi olan Nora Psikoloji bünyesinde online terapi hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz İzmir içinde bulunan klinikte yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz. Dilerseniz en çok tercih edilen online terapi yöntemi ile tedavi olabilirsiniz.

Nora Psikoloji online psikolog

Nora Psikoloji İzmir’in en iyi terapi merkezlerinden birisidir. Nora Psikoloji bünyesinde görev alan psikologlarla hem bireysel alanda hem de aile danışmanlığı ve ergen psikolojisi alanında tedavi görebilirsiniz. Online terapi eşliğinde görüntülü ve sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Nora Psikoloji bünyesinde görev alan tüm psikologlar uzun yıllardır deneyim sahibi olan ve İzmir’in en iyi psikologlardır. İnternet sitesine giriş yapabilir ve online görüşme için randevu alabilirsiniz. Her bir psikolog için sitede yer alan özgeçmişleri inceleyebilirsiniz. Danışan yorumlarını okuyabilirsiniz. Ve kendinize en yakın hissettiğiniz danışman ile birlikte terapilere başlayabilirsiniz.

Nora Psikoloji online terapi sürecinde bireysel terapilere başvurabilirsiniz. Kendinizde fark ettiğiniz ve sizi mutsuz eden tüm ruhsal sorunlarınız için bireysel destek sağlanıyor. Anksiyete, depresyon, panik atak, stresle baş edebilme, öfke kontrolü, sosyal ilişkiler ve çok daha fazlası için tedaviler uygulanıyor. Var olan tüm sorunlarınızın boyutu ve hangi aşamalarda olduğu tedavi sürecini direk olarak etkiliyor. Her tür ruhsal sorununuzda en kısa sürede bir çözüm arayışında bulunmanız öneriliyor. Çünkü ruhsal sorunlar ne kadar küçük boyutta olursa çözümü de o kadar hızlı ve kolay oluyor. Nora Psikoloji ile bir an önce iletişime geçebilirsiniz.  

https://norapsikoloji.com/online-terapi/

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler