takip et takip et takip et
Gündem

31 Ekim 2019 - 434 Okunma

OKUMANIN İNSAN ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

Abone Ol

Kars Sarıkamış Boyalı Köyü Derneği tarafından ‘Okumanın İnsan Üzerindeki Etkileri’ konulu söyleşi programı düzenlendi. Programın konuğu gazetemiz köşe yazarı Süleyman Erkan oldu.

Kars Sarıkamış Boyalı Köyü Derneği Başkanı Rıza Aydın öncülüğünde, dernek üyelerine yönelik söyleşi programı organize edildi. Programa konuşmacı olarak Tokat Gazetesi Sevgi Yolu köşe yazarı Süleyman Erkan davet edildi. 26 Ekim Cumartesi günü Ankara’da düzenlenen programda okurları ile buluşan Süleyman Erkan kitap söyleşilerinin önemine değinerek bu tür kültür faaliyetlerinin sürekli yapılması gerektiğini söyledi. Boyalı Köyü Derneğine kütüphane kurulması tavsiyesinde bulunan Erkan, okuma alışkanlığı kazanmanın büyük önem taşıdığını belitti. Çocuklara kitap oku demektense onlarla birlikte kitap okumanın çok daha etkili olacağını ifade eden Erkan, akıl ve mantık yolu ile gözlemleyerek olumlu davranışların geliştirilebileceğini kaydetti. Erkan, Heybemdekiler isimli kitabının tanıtımını yaptıktan sonra kitabını okurları için imzaladı.

Boyalı Köyü Derneği Başkanı Rıza Aydın yaptığı konuşmada, “Çok güzel bir program oldu, ilgi yoğundu. Kitap okumanın önemini anlatmaya çalışıyoruz. Yazar Süleyman Erkan’ı okurları ile buluşturduk, herkes ilgiyle dinledi. Kadınlar çağdaş toplumun temel taşıdır. Bayan okursa toplum okur böylelikle gelişir ve kalkınır. Bu düşünceden hareketle bayanlar için özel toplantı gününde kitap söyleşisi gerçekleştirdik.” dedi.


" OKUMANIN İNSAN ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere OKUMANIN İNSAN ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda OKUMANIN İNSAN ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku