takip et takip et takip et
Gündem

26 Eylül 2020 - 541 Okunma

“OKULUM TEMİZ BELGELERİ” OKUL MÜDÜRLERİNE TAKDİM EDİLDİ

Abone Ol

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğünde “Okulum Temiz Belgesi” takdim töreni gerçekleştirildi.               

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğünce korona virüsle mücadelede okullarda yürütülen hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyonu önleme çalışmaları kapsamında “Okulum Temiz Belgesi” almaya hak kazanan okullara belgeleri takdim edildi.

Korona virüs ile mücadele sürecinde yürüttükleri titiz çalışmalarla okulları güvenle açmayı hedefleyen okul yöneticilerine hassasiyetleri için teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, okul müdürlerine belgelerini takdim etti.

Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi,  Mevlana İmam Hatip Ortaokulu, Vakıfbank Namık Kemal Ortaokulu, Niksar TOKİ Melik Gazi Anaokulu, Yunus Emre İlkokulu, Öğretmen Rukiye Bumin Anaokulu, Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler Okulu ve Zile Dinçerler Anadolu Lisesi yöneticileri “Okulum Temiz Belgelerini” İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ve Şube Müdürü İlhan Yayar’ın elinden aldı.

Ayrıca Okul Sağlığı Hizmetleri Sorumlusu Hasan Dönmez, Tokat’ta hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyonu önleme çalışmalarının devam ettiğini kaydederek 30 okulun daha Okulum Temiz Belgesi almaya hak kazandığını belirtti.


" “OKULUM TEMİZ BELGELERİ” OKUL MÜDÜRLERİNE TAKDİM EDİLDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “OKULUM TEMİZ BELGELERİ” OKUL MÜDÜRLERİNE TAKDİM EDİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “OKULUM TEMİZ BELGELERİ” OKUL MÜDÜRLERİNE TAKDİM EDİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku