takip et takip et takip et
Gündem

23 Kasım 2019 - 224 Okunma

ÖĞRETMENLERE 12 BİN HEDİYE KİTAP

Abone Ol

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı tarafından 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla il genelindeki eğitim kurumlarında görev yapan eğitim camiasına 12 bin adet kitap hediye edildi.

Kitap Tokat komisyonu tarafından Tokat Kitap Fuarında öğretmenlere hediye edilmek üzere 12 bin adet kitap alındı.  Alınan kitaplar ilçe, belde, köy, mezra ve merkez özel okullar ile devlet okullarında görev yapan öğretmen, memur, hizmetli, idareci, usta öğretici, Kur’an kursu hocası, kantinci olmak üzere eğitim camiasından herkese hediye edildi.

24 Kasım öğretmenler günü etkinlikleri çerçevesinde kitap dağıtım töreni düzenlendi. Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğretmenlerle bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, öğretmenleri Türk milletinin yüz akı olarak gördüğünü belirterek, eğitimi, bilgiyi ve öğretmenleri sevdiğini söyledi.

Vali Dr. Ozan Balcı yaptığı konuşmada, “Öğretmenler benim en yakın görev arkadaşlarımdır. Öğretmenlerimiz çok güzel işler yapıyorlar. Allah emeklerinizi daim etsin. Güç kuvvet versin. Sonuçta Türkiye’nin geleceğini hazırlayan sanatkarlarsınız. Türkiye’nin geleceğini hazırlayan, çocuklarımızı yetiştiren fedakar bir sınıfsınız. Eğitim çok önemli bir şey, dünyaya ayak uydurabilecek çocuklar yetiştirmenin en önemli enstrümanı.  Bu vesileyle sizin şahsınızda sizin ve bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Sizlere sevdiklerinizle, öğrencilerinizle beraber sağlık, afiyet dolu bir eğitim öğretim yılı diliyorum.” Dedi.

Sonrasında Vali Dr. Ozan Balcı öğretmenlerin gününü kutlayarak kitapları hediye etti.


" ÖĞRETMENLERE 12 BİN HEDİYE KİTAP konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ÖĞRETMENLERE 12 BİN HEDİYE KİTAP ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ÖĞRETMENLERE 12 BİN HEDİYE KİTAP ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku