takip et takip et takip et
Niksar

30 Ekim 2019 - 430 Okunma

NİKSAR’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI

Abone Ol

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan Bahçelievler Mahallesi ve TOKİ Sokak'ta devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, teknik ekibi ile birlikte, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Bahçelievler Mahallesi ve TOKİ Sokak’ta devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek mahalle sakinleri ile sohbet etti.

İnceleme sonrasında açıklamada bulunan Başkan Özcan, “Ulaşım ağları bir kentin vitrinidir, vizyonudur. Bu bağlamda her geçen gün gelişen ve büyüyen Niksar’daki ulaşım ağlarını sadece güncellemekle kalmıyor, aynı zamanda yeni akslar da oluşturuyoruz. Çalışmalarımız devam edeceği gibi, yeni yatırım plan ve projelerimizle de, kadirşinas hemşerilerimizin hizmetinde olacağız” ifadelerini kullandı.


" NİKSAR’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere NİKSAR’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda NİKSAR’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku