takip et takip et takip et
Gündem

4 Eylül 2019 - 378 Okunma

NİKSAR’DA YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI

Niksar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarına devam ediyor.

Niksar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarına devam ediyor. Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçede her noktada yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

Niksar Belediyesi Fen İşler Müdürlüğü tarafından ilçede alt yapı ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. İlçe genelinde 6 nokta da Fen İşleri Müdürlüğü tarafından çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini belirten Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, “Bilindiği gibi ilçemizde mahalle toplantıları yaparak vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini dinledik. Vatandaşlarımızın talep ve isteklerini teknik ekibimiz ile değerlendirdikten sonra, ilçemizde ki eksikliklerimizi tespit ederek çalışmalarımıza başladık. Özverili çalışmalarından dolayı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ederim” dedi.


" NİKSAR’DA YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere NİKSAR’DA YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda NİKSAR’DA YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku