takip et takip et takip et
Gündem

7 Eylül 2019 - 726 Okunma

NİKSAR’DA İSTİŞARE TOPLANTISI

Abone Ol

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, istişare toplantısında esnaflar, kent konseyi üyeleri, belediye meclis üyeleri ve iş insanlarıyla bir araya geldi.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, istişare toplantısında esnaflar, kent konseyi üyeleri, belediye meclis üyeleri ve iş insanlarıyla bir araya geldi.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan belediye bünyesindeki Ayvaz Su işletmesinin özel sektöre kiralanması konusunda fikir alışverişi yapmak üzere toplantı düzenledi. Toplantıya esnaflar, kent konseyi üyeleri, belediye meclis üyeleri ve iş insanları katıldı. Toplantıya katılıp katkı verenlere teşekkür eden Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan her yıl başarılı bir grafik çizen Ayvaz işletmesinin özel sektöre kiralanmasıyla ilgili fikir alışverişi yapıldığını, toplantının verimli geçtiğini söyleyerek, şunları kaydetti:

“Niksar Ticaret ve Sanayi Odamız, Esnaf ve Sanatkarlar Odamız, Kent Konseyimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz ve iş adamlarımızla toplantıda buluşarak, ilçemiz üzerinde istişarelerde bulunduk.

Bu akşamki konumuz yükselen değerimiz Niksar Ayvaz İşletmemizdi. Yaptığımız yatırımlarla her yıl başarılı bir grafik çizdiğimiz işletmemizi daha üst noktalara taşımak adına özel sektöre kiralama konusunu gündeme getirdik. Gayet verimli geçen toplantımıza katkıda bulunan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum.”


" NİKSAR’DA İSTİŞARE TOPLANTISI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere NİKSAR’DA İSTİŞARE TOPLANTISI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda NİKSAR’DA İSTİŞARE TOPLANTISI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku