takip et takip et takip et
Niksar

10 Ocak 2020 - 487 Okunma

NİKSAR’DA GAZETECİLERLE BULUŞMA

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, Niksar’da görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya gelerek gazetecilerin “Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Niksar Belediyesi Kent park tesislerinde düzenlenen kahvaltı programında ilçede görev yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar’da görev yapan gazetecilere kolaylıklar dileyerek, “Toplumun tarafsız bir şekilde aydınlatılması için yoğun mesai harcayarak çalışıyorsunuz. Sizleri hem tebrik ediyor, hem de halkımızı doğru bir şekilde bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Fedakar, objektif, tarafsız tüm basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın ev sahipliğinde düzenlenen programa, Danişmend Gazetesi imtiyaz sahibi Serhat Gümen, Haber Editörü ve İhlas Haber Ajansı Muhabiri Sedat Özata, Yeşil Niksar ve Canik Gazetesi sahibi Cemalettin Bilgin, gazete çalışanları Mehmet Deveci ve Alper Aslan ile gazeteci Erdal Karakaş katıldılar.


" NİKSAR’DA GAZETECİLERLE BULUŞMA konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere NİKSAR’DA GAZETECİLERLE BULUŞMA ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda NİKSAR’DA GAZETECİLERLE BULUŞMA ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku