takip et takip et takip et
Gündem

24 Eylül 2019 - 352 Okunma

NİKSAR UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU AÇILDI

Abone Ol

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’nda 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı açılış programı gerçekleştirildi.

Yapımı tamamlanan Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’nda 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı açılış programı gerçekleştirildi. Programa Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Belediye Başkan Vekili İsmet Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, kurum ve kuruluş daire müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Programda açılış konuşması ve sunumunu gerçekleştiren Okul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Akın Semerci ve Dr. Öğr. Üyesi Ersin Irk bu yıl 1391 öğrenci ile eğitime başladıklarını belirttiler.

İlçe Kaymakamı İlhami Doğan ise yaptığı konuşmada, ilçeye gelerek okula yeni kayıt yaptıran öğrencilerin her türlü problemlerinde yanlarında olduklarını belirterek, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması temennilerinde bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından program müzik ve ikramlarla devam etti.

Niksar’da bulunan kampüste Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu ve Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu bulunuyor.


" NİKSAR UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU AÇILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere NİKSAR UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU AÇILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda NİKSAR UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU AÇILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku