takip et takip et takip et
Gündem

15 Ocak 2020 - 363 Okunma

NİKSAR HÜKÜMET KONAĞININ ÖDENEĞİ GELDİ

Abone Ol

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar’a planlanan yeni hükümet konağı projesinin 2020 yılı yatırım programına alındığını duyurarak, ödeneğin gönderildiğini duyurdu.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan Niksar’a yapılması planlanan yeni hükümet konağının 2020 yatırım programına alınarak İç İşleri Bakanlığı tarafından ödeneğinin gönderildiği bildirdi.       Yeni hükümet binası için proje çalışmalarına başlandığını belirten Özdilek Özcan, “Niksar’ımıza ve tarihine yakışır bir hükümet binası olması için ayrıca proje çalışmalarına başlandı. Bu yıl içerisinde ihale edilerek inşaata başlanacak projenin mevcutta Otogar olarak kullanılan alanda yapılacak. Bu projenin başlamasıyla ilçe otogarımızı geçici olarak Galericiler Sitemize taşıyacağız. Bununla birlikte bu yıl Otogar Projemize de başlamayı planlıyoruz.

İlçemize bu güzel eseri kazandırmamıza vesile olan İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu’ya, Ak Parti Tokat Milletvekilimiz ve Grup Başkanvekilimiz Av. Özlem Zengin hanımefendi ile Tokat Milletvekillerimiz Av. Yusuf Beyazıt bey ve Av. Mustafa Arslan beye tüm hemşerilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.


" NİKSAR HÜKÜMET KONAĞININ ÖDENEĞİ GELDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere NİKSAR HÜKÜMET KONAĞININ ÖDENEĞİ GELDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda NİKSAR HÜKÜMET KONAĞININ ÖDENEĞİ GELDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku