Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.213,56 0,66%
Çeyrek Altın 2.026,00 0,25%
Bitcoin 525469 -3.08277%
Ethereum 33537 -2.67396%
Yarım Altın 4.053,00 0,27%
Tam Altın 8.041,68 1,59%
Netflix Party (Teleparty) Nasıl Yapılır?

Netflix Party (Teleparty) Nasıl Yapılır?

ABONE OL
09 Mart 2023, 02:04:47

Netflix Party (Teleparty), izlediğiniz filmleri ve dizileri arkadaşlarınızla eş zamanlı olarak izleyip sohbet edebileceğiniz bir platformdur. Bu yazımızda, Netflix Party (Teleparty) nasıl yapılır sorusunun cevabını veriyoruz. Adım adım, Netflix Party (Teleparty) kullanarak arkadaşlarınızla izleme keyfine ortak olabilirsiniz!

Netflix Party Nasıl Yapılır? Teleparty (BASİT YÖNTEM)

Koronavirüs dünyaya yayılmaya devam ederken dijital teknolojilerin en çok kullanıldığı bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte sosyal bir mesafede sürdürebileceğimiz keyifli aktiviteler ve uygulamalar ön plana çıkıyor. Korona günlerinde kolaylıkla indirebileceğiniz Chrome eklentisi ile online hizmetlere olan ilginin arttığı zamanlarda arkadaşlarınızla film seyretmek ve aynı anda sohbet etmek mümkün. Netflix Party adlı Chrome eklentisi şu şekilde çalışır; öncelikle www.netflixparty.com’u chrome üzerinden açmanız ve uzantıyı yüklemeniz gerekir. Eklentiyi kurduktan sonra Netflix’te istediğiniz içeriği seçebilir ve “NetflixParty” uzantınız ile aynı anda arkadaşlarınızla film seyredebilirsiniz. Bu özelliği kullanacak kullanıcıların bir Nettflix hesabına sahip olması gerektiğini unutmayın.

Netflix Party Nasıl Yapılır?

Netflix Party’yi kullanmak oldukça basittir. Aşağıdaki adımları izleyerek Netflix Party’yi anında kullanmaya başlayabilirsiniz:

1. Google Chrome tarayıcınızda www.netflixparty.com adresine gidin.
2. Uzantıyı indirmek için Google Chrome web mağazasında “Chrome’a ​​Ekle”’yi tıklayın ve “Uzantı Ekle”’yi seçin. Bunun ardından, araç çubuğunuzda “NetflixParty” simgesini göreceksiniz.
3. İzlemek istediğiniz Netflix dizisi ya da filmi seçin.
4. Griden kırmızıya dönen “NetflixParty” simgesine tıklayıp, “Partiyi başlat”’ı seçmelisiniz. İçerik sahibi olarak, videoyu duraklatmak ve oynatmak için tek denetleyici olma seçeneğini belirleyebilir ya da kontrolün arkadaşınızda olmasına izin verebilirsiniz.
5. URL’yi açılır kutudan kopyalayın ve gruba davet etmek istediğiniz kişilere gönderin.
6. Ayrıca sohbet odası ekranın sağ tarafında yer almaktadır. Böylelikle arkadaşlarınızla film izlerken aynı zaman da sohbet edebilirsiniz.

Netflix Party, Telefondan Netflix Party, Netflix Party nedir, Netflix Party Opera, Netflix Party Android, Netflix Party Chrome uzantısı, Netflix Party chat kapatma, Netflix Party ücretli mi, Netflix Party nasıl indirilir gibi konular hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler Netflix Party Nasıl Yapılır? Teleparty (BASİT YÖNTEM) başlıklı içeriği ziyaret edebilirler.

Netflix Aylık Ücret 2023 Ne Kadar?

Aylık sabit bir ücret karşılığında akıllı telefonunuzda, tabletinizde, akıllı TV’nizde, dizüstü bilgisayarınızda veya akış cihazınızda Netflix izlemek için aylık plan ücreti 63 TL ile 130 TL arasında değişiyor. Aynı zamanda ek maliyet ve sözleşme bulunmuyor.

Netflix Party Kaç Kişi Katılabilir?

Netflix Party kaç kişi sorusuna cevap vermek için, bazıları sadece 500.000 kişilik bir sınır olduğunu söylerken, diğerleri 5.000.000 veya 10.000.000 milyon gibi rakamlardan bahsediyor. Grup özelliğini kullanan Netflix’in bir kısmı, belirli bir sınır olmadığını ve davet bağlantısı alan herkesin partiye katılabileceğini söylüyor.

Netflix Kota Yer mi?

Netflix’te dizi, film veya program izlerken, standart tanımlı video yayınları için saatte yaklaşık 1 GB ve HD video yayınları için saatte yaklaşık 3 GB veri kullanılır. İndirme ve akış, aşağı yukarı aynı miktarda veri tüketir. Bu nedenle, sınırlı veri planlarına sahip olan kullanıcıların kullanmadan önce Netflix’in veri kullanımını nasıl sınırlayabileceğini öğrenmeleri önerilir.

Netflix Party, arkadaşlarınızla film izlemek için mükemmel bir yoldur ve beraber izleyeceğiniz herhangi bir Netflix içeriğinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Netflix Party Nasıl Yapılır? Teleparty (BASİT YÖNTEM) başlıklı içeriği okuyarak, Netflix Party’nin nasıl yapıldığını ve bunun mümkün olan en kolay ve basit yolunun ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments