takip et takip et takip et
Gündem

12 Şubat 2020 - 354 Okunma

MUSTAFA DESTİCİ’DEN SULUSARAY KAPLICA İNŞAATINA ZİYARET

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Tokat Termal Sulusaray Kaplıcalarını ziyaret etti.

Bir yandan Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları inşaatı devam ederken diğer yandan da kaplıcaya rağbet her geçen gün artmaya devam ediyor.

Tokat Termal Sulusaray Kaplıca inşaatını ziyaret eden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, çalışmaları, tesisleri yerinde inceleyerek, Tokat Termal Turizm Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altun’dan detaylı bilgiler aldı.

Tokat’a böylesine güzel bir tesisin kazandırılmasından dolayı teşekkürlerini ileten Genel Başkan Destici, “Kaplıca turizminin ülkemizde giderek artış göstermesi çok önemli. Bölgenin en sağlıklı sıcak suyunu içerisinde barındıran Tokat Termal Sulusaray Kaplıcalarının ülkemize ve Tokat’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokat Termal Turizm Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altun ise; Genel Başkan Mustafa Destici’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Yaklaşık 40 yıldır kaderine terk edilen kaplıca bölgesinin hak ettiği değeri bulması için bölgemize en güzel kaplıca tesisini inşa ediyoruz. Yaklaşık maliyeti 76 Milyon TL’yi bulacak, bölgenin en büyük termal tesisimiz için Jeotermal Kaynak Kiralama ihalesini aldık. Kaplıca inşaatımızın tamamlanmasıyla birlikte inşallah Tokat turizm noktasında belirlenen hedeflere ulaşacaktır. Bizlere destek veren, ziyaretleriyle onurlandıran herkese teşekkür ediyorum” dedi.


" MUSTAFA DESTİCİ’DEN SULUSARAY KAPLICA İNŞAATINA ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MUSTAFA DESTİCİ’DEN SULUSARAY KAPLICA İNŞAATINA ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MUSTAFA DESTİCİ’DEN SULUSARAY KAPLICA İNŞAATINA ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku