takip et takip et takip et
Gündem

9 Kasım 2010 - 214 Okunma

MUSTAFA ARSLAN’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

Abone Ol

AK Parti’nin Tokat Milletvekili Aday adayları arasında 20 Mart günü yapılan temayül yoklamasında teşkilat delegelerinin 801 tanesinin oyunu alarak 2. sırada yer tutan Av. Mustafa Arslan, temayülün hemen ardından Tokat merkezde teşekkür ziyaretlerine başladı.

            Tokat basınını ziyaret eden Av. Mustafa Arslan, Gazetemiz Haber Servisi’nde Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Fatih Kılıç ile sohbet etti. Delegelerin teveccühleri için teşekkür eden Arslan, 11 Nisan tarihine kadar devam edecek aday adaylığı sürecinin ardından adaylık sürecinin başlayacağını, Tokat’a hizmet etme aşkıyla çalışmalarını sürdüreceğini dile getirdi. Avukat Mustafa Arslan’a meslektaşı Av. Kadir Dicle de eşlik etti.


" MUSTAFA ARSLAN’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MUSTAFA ARSLAN’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MUSTAFA ARSLAN’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku