takip et takip et takip et
Gündem

21 Ekim 2019 - 66 Okunma

MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

Abone Ol

Tokat'ta ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla çeşitli programlar yapıldı.

İdare ve Denetim Müdürlüğü koordinesinde ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenlendi.

Tören; Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem,  Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Al ve 15 Temmuz Köy Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Uzun’un Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem yaptı.

Muhtarlığın çok önemli, zor ve sorumluluk gerektiren bir müessese olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, muhtarlarımızın her zaman destekçisi olacağını belirtti.

Vali Dr. Ozan Balcı’dan Muhtar Derneklerine Ziyaret

Cumhuriyet Meydanı’ndaki tören sonrası Vali Dr. Ozan Balcı, Merkez Muhtarlar Derneği, Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği ve 15 Temmuz Tokat Köy Muhtarları Derneği’ni ziyaret etti.

Muhtarlarla bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, muhtarların devletimizin gözü, kulağı, eli, ayağı olduğunu ve vatandaşlarla devletimiz arasında bir köprü vazifesi gördüğünü belirtti.

Vali Dr. Ozan Balcı, muhtarlara gösterdikleri emek ve gayretten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, ziyaretlerinin ardından muhtarlarla yemek programında bir araya geldi.

Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen programlara Vali Dr. Ozan Balcı, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem,  Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Al, 15 Temmuz Köy Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Uzun ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.


" MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku