takip et takip et takip et
Yeşilyurt

17 Mart 2020 - 329 Okunma

MUHSİN YILMAZ’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARET

Abone Ol

Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz, Yeşilyurt Devlet Hastanesine yaptığı ziyarette, görevli nöbetçi sağlık çalışanlarının tıp bayramını tebrik etti.

            Sağlık çalışanlarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz, “Son yıllarda doktorlarımızın ortaya koyduğu çalışlar, başarılar tüm dünyada yankı uyandırmaktadır. Doktorlarımızın gerçekleştirdiği organ nakilleri, literatüre geçen buluşları sadece ülkemizde değil, uluslararası kamuoyunda da dikkatle izlenmektedir. Ayrıca son yıllarda Türkiye, dünyanın en çok yabancı hasta çeken ülkelerinden biri haline geldi. Ülkemizin sağlık alanında yaşadığı bu değişim ve dönüşüm Tokat’ta da kendisini hissettirmektedir. Tüm bu başarıların altında, öncelikle doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarının özveri ile çalışmaları yatmaktadır” dedi.

            Muhsin Yılmaz açıklamasını, “Tüm doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız meslek onuruna yaraşır bir şekilde var güçleriyle çalışarak hizmet sunmaktadırlar. Bu hizmet aşkının artarak devam ettiği yönündeki inancımın sonsuz olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor; başarılı ve değerli hizmetlerinin devamını diliyorum” diyerek tamamladı.


" MUHSİN YILMAZ’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MUHSİN YILMAZ’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MUHSİN YILMAZ’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku