takip et takip et takip et
Gündem

25 Ocak 2020 - 659 Okunma

MİSAFİRLERE ÇAY YERİNE SÜT İKRAM EDİYOR

Tokat Merkezde taksicilik yapan Hüseyin Alkan kendisini ziyaret eden vatandaşlara ve misafirlere çay yerine sıcak süt ikram ediyor.

Kış mevsiminin kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde vatandaşlar siyah çayın yanında çeşitli bitki çaylarını tüketerek soğuk havada içini ısıtmaya çalışıyor. Tokat Cumhuriyet Meydanında bulunan taksi durağında taksicilik yapan Hüseyin Alkan sıcak içeceklerin rağbet gördüğü soğuk havalarda süt içmeyi tercih ettiği gibi gelen misafirlerine de süt ikram ediyor. Süt tüketmenin sağlıklı olduğunu ve sürekli süt tükettiğini söyleyen Hüseyin Alkan, “Her gidilen yerde çay söyleniyor, ben süt söyleyeyim dedim. İnsanlara her gittiği yerde çay ikram ediliyor. Çay içmekten sıkılmışlardır diye süt söylüyorum. Süt sağlıklı ben içiyorum herkes içsin diyorum. Buraya gelen organik süt hem de, köyden geliyor. Süt çok faydalı ve doğal bir içecek, soğuk havada da iyi gidiyor.” dedi.


" MİSAFİRLERE ÇAY YERİNE SÜT İKRAM EDİYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MİSAFİRLERE ÇAY YERİNE SÜT İKRAM EDİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MİSAFİRLERE ÇAY YERİNE SÜT İKRAM EDİYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku