takip et takip et takip et
Gündem

10 Ocak 2015 - 643 Okunma

Milli Eğitim’de proje semineri

            Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimi Şube Müdürü Murat AĞAR’ın açılış konuşmalarıyla başlayan seminere Merkez 2. Grup gönüllü ve istekli öğretmenlerin geniş katılımı vardı. Eğitim; İl Milli Müdürlüğü Ar-Ge birimi  AB Proje koordinatörleri Murat URFALIOĞLU, Rümeysa TUNAve Tokat Merkez Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu İngilizce öğretmeni Akın Kürşat YAĞCI  tarafından verildi.

 

            Seminer 09.00-13.30 saatleri arasında 1. Oturum Erasmus+ KA1 ve KA2 Projeleri anlatımı, Ecas’a üyelik ve Pic kodu alma, e- twinning ortak bulma sitesi tanıtımı ve 2. Oturum başvuru formu üzerinden örnek proje gösterimi ve grup çalışmasıyla örnek proje yazımı olmak üzere iki oturum şeklinde düzenlendi.


" Milli Eğitim’de proje semineri konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Milli Eğitim’de proje semineri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Milli Eğitim’de proje semineri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku