takip et takip et takip et
Gündem

8 Nisan 2020 - 253 Okunma

MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA KATILAN ZEHRA’YA BAŞKAN EROĞLU’NDAN HEDİYE

Abone Ol

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, bilgisayar için biriktirdiği kumbaradaki parasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na bağışlayan Zehra Alan’a (9) tablet bilgisayar hediye etti.

Kent merkezinde yaşayan Zübeyde-Mustafa Alan çiftinin 5 çocuğundan en küçüğü, ilkokul 4’üncü sınıf öğrencisi Zehra Alan, Cuma günü bilgisayar almak için 3 aydır kumbarasında biriktirdiği 131 lira 60 kuruşu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına bağışladı. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da kampanyaya desteğinden dolayı Zehra Alan’a tablet bilgisayar hediye etti.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun gönderdiği hediyeden dolayı mutlu olduğunu belirten baba Mustafa Alan, kızıyla birlikte Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu telefonla arayarak teşekkürlerini iletti.

Zehra Alan ile telefon görüşmesi yapan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Duyarlılığından dolayı seni tebrik ediyorum. Sen kocaman yüreği olan bir kızımızsın. Öncelikle seni yetiştiren anne ve babaya da teşekkür ediyorum. Zehra’nın bu güzel davranışından dolayı bir hediyemiz olsun istedim. Çünkü böyle güzellikleri desteklemek lazım. Onun için lütfen bu hediyemizi kabul et. Senin yüreğin o kadar güzel ki, kendin kullanmayıp daha çok ihtiyacı olan birine vereyim demişsin. Bu da örnek bir davranış. Keşke senin gibi herkes bunu gösterebilse ama sen hepimize örnek oldun” diye konuştu.

Zehra’nın babası Mustafa Alan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na teşekkür ederek “İçimde hem gurur hem de sevinç var. Kızımın da böyle bir şey yapması çok hoşuma gitti. Birlikte oturuyorduk, televizyon izlerken kendisi yardım kampanyasına katkıda bulunmak istediğini söyledi. Yardımımızı yaptık. Belediye Başkanımız da bir hediye gönderdi kızıma, sağ olsun. Çok mutlu olduk” diye konuştu.

Zehra Alan ise, “Tokat Belediye Başkanımıza hediye gönderdiği için teşekkür ediyorum. Ben hiç böyle bir şey beklemiyordum. Tekrar başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.


" MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA KATILAN ZEHRA’YA BAŞKAN EROĞLU’NDAN HEDİYE konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA KATILAN ZEHRA’YA BAŞKAN EROĞLU’NDAN HEDİYE ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA KATILAN ZEHRA’YA BAŞKAN EROĞLU’NDAN HEDİYE ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku