takip et takip et takip et
Gündem

23 Kasım 2019 - 336 Okunma

MİLLETVEKİLLERİNDEN BAKAN ZİYARETLERİ

Abone Ol

Tokat Milletvekilleri bakan ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan ve Yusuf Beyazıt Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’la bir görüşme gerçekleştirdi.

Tokat’la ilgili projelerin ve devam eden yatırımların değerlendirdiğinin bilgisi verilen ziyarette Tokat Yeşil Modern Sanayi Sitesinin 2020 yatırım programına alınmasının sözünün alındığı vurgulandı. Konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Daha önce dönüşüm şartları ve hazineden tahsis işlemleri tamamlanan Sanayi Sitemizin hayırlı olmasını diliyor, Sayın Bakanımıza tüm hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz.

Sanayi Sitemizin dışında ilimizde devam eden Sosyal Destek Programı (SODES) projelerini, DOKAP kapsamında ilimizde devam eden projeleri,  ilçelerimizde bakanlığımızın desteğiyle devam eden çalışmaları değerlendirdik. Yatırım Teşvik Uygulamalarında 5. Bölgede bulunan Tokat’ın yatırım desteğinden daha fazla faydalanması için 6. Bölge’ye alınması için söz aldık. Bu değişiklikle ilimizde yapılacak yatırımlar daha fazla desteklenecek, vergi indirimi, sigorta prim desteği gibi desteklerden daha yüksek oranlarla faydalanacaktır. Sayın Bakanımıza ilimizle ilgili projelere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyor, ziyaretimizin Tokat için hayırlı olmasını diliyoruz.”


" MİLLETVEKİLLERİNDEN BAKAN ZİYARETLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MİLLETVEKİLLERİNDEN BAKAN ZİYARETLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MİLLETVEKİLLERİNDEN BAKAN ZİYARETLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku