takip et takip et takip et
Gündem

1 Aralık 2017 - 68 Okunma

Milletvekili Beyazıt Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına yeniden seçildi

Abone Ol

            Milli Savunma Komisyonu üye milletvekillerinin katıldığı komisyon toplantısında, en yaşlı üye sıfatıyla Ekmelettin Mehmet İhsanoğlu başkanlık etti. Komisyonda; AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt AK Parti ve muhalefet milletvekillerinin oylarının tamamına yakınını alarak yeniden Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına seçildi.

 

            Beyazıt, yaptığı teşekkür konuşmasında milli savunma komisyonunun; milli hassasiyetler içerisinde ülkemizin bulunduğu coğrafi konumdan dolayı ciddi önem arz ettiğini belirterek, tüm üye milletvekillerinin katkıları ve beraberliği ile çalışmalarına ülkenin menfaatleri doğrultusunda devam edileceğini ifade ederek, “Şahsıma gösterdiğiniz teveccühten dolayı tüm milletvekili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.


" Milletvekili Beyazıt Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına yeniden seçildi konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Milletvekili Beyazıt Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına yeniden seçildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Milletvekili Beyazıt Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına yeniden seçildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku