Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.483,99 1,56%
Çeyrek Altın 2.471,00 1,65%
Yarım Altın 4.926,00 1,17%
Tam Altın 9.737,58 0,50%
Miles Smiles Üyeliği Nasıl Yapılır? THY Millerle Ne Alabilirim?

Miles Smiles Üyeliği Nasıl Yapılır? THY Millerle Ne Alabilirim?

ABONE OL
07 Mayıs 2023, 07:43:13

Miles Smiles üyeliği, Türk Hava Yolları’nın (THY) müşterilerine sunduğu bir programdır. Bu programda, THY’ye yapılan uçuşlar ve THY’nin ortak olduğu diğer havayollarıyla yapılan uçuşlardan kazanılan puanlar, Miles Smiles hesabına yüklenir. Miles Smiles puanları, ücretsiz uçuşlar, ücretsiz bilet yükseltmeleri, ekstra bagaj hakkı ve diğer ödüller gibi birçok avantajı içerir.

THY Miles Smiles üyeliği için kaydolmak için, THY’nin resmi web sitesinde Miles Smiles bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Ardından, kişisel bilgilerinizi girerek üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz tamamlandığında, Miles Smiles üyeliğiniz ile uçuşlarınızda puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

THY Miles Smiles üyeliği ile birlikte, THY Millerle avantajları da sunulmaktadır. Bu avantajlar arasında, daha fazla puan kazanabilme imkanı, özel indirimler, havalimanı lounge erişimi, ücretsiz kapalı alan otoparkı gibi birçok ayrıcalık mevcuttur. THY Millerle programının avantajlarından yararlanmak için, Miles Smiles üyeliğinizi kullanarak THY’de uçuş yapmanız gerekmektedir.

THY Miles Smiles üyeliği, düzenli seyahat edenlere birçok avantaj sunarak, uçuşlarında tasarruf etmelerini sağlar. Bu program sayesinde, müşteriler THY’de uçarken hem özel ayrıcalıklardan yararlanabilirler hem de ücretsiz uçuşlar, bilet yükseltmeleri gibi ödüller kazanabilirler. Bu nedenle, THY müşterileri için Miles Smiles üyeliği kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

Miles and Smiles Üyeliği Nasıl Yapılır?

THY resmi sitesinden Miles&Smiles üyelik formunu doldurarak üyeliğinizi hemen yapabilirsiniz. Çağrı merkezi, mobil uygulama, satış ofislerinden ve Planet uçak içi eğlence sistemi ekranları aracılığıyla üye olabilirsiniz. Bu arada en iyi uçak bileti uygulamalarından uygun bilet hizmetlerini de kullanabilirsiniz.

Miles and Smiles Üyeliği Ücreti Var mı?

Miles&Smiles üyeliği için herhangi bir ücret alınmamaktadır. 2 yaşın üzerindeki bütün gerçek kişilere bireysel olarak açıktır.

Miles and Smiles Üyelik Numarası Nasıl Bulunur?

THY Miles&Smiles Müşteri Hizmetleri’nin 444 0 849 numaralı telefonunu arayarak yada Turkish Airlines mobil uygulaması içerisindeki Profilim alanından öğrenebilirsiniz.

DİKKAT!  Erkek Boyun Dövmeleri

Miles and Smiles Hangi Bankaya Ait?

Miles&Smiles Kredi Kartı ve Avantajları | Garanti BBVA ile çalışmaktadır.

Miles Smiles Millerimi Nasıl Öğrenebilirim?

Smiles hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Mil işlemlerim” sekmesine tıklayarak toplam Mil tutarını görebilirsiniz.

THY Kaç Mil Puanla Uçak Bileti Alınır?

Türk Hava Yolları kanallarından satın alacağınız uçak biletleri için her 1 TL harcamanıza 1 Mil kazanırsınız. Örneğin 1,000 TL’lik bir uçak bileti alımında 1,000 Mil kazanırsınız.

THY Millerle Ne Alabilirim?

Kazandığınız Millerle ödül bilet, kabin yükseltme, uçak içi hizmet, ekstra bagaj hakkı gibi hizmetlerin yanında Shop&Miles’taki binlerce hizmetlerini alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Mil Nasıl Kazanılır?

Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Star Alliance üyesi ve diğer program ortağı havayolu firmalarıyla gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan; teknoloji mağazalarında, program ortağı otellerde, araç kiralama şirketlerinde ve diğer anlaşmalı tüm program ortaklarında yaptığınız harcamalardan, ayrıca Miles&Smiles anlaşmalı kredi kartlarından kazanabilirsiniz.

1 Mil Kaç Para?

Biriktirdiğiniz her 100 Mil 1 TL sayılır. Seyahatle ilgili ödemelerinizin bir kısmını biriktirdiğiniz milleriniz, bir kısmını TL olarak veya bir kısmını avans mille yapabilirsiniz.

THY Mil Nerede Kullanılır?

Miles&Smiles kredi kartlarından kazandığınız Milleri ilgili bankaların poslarında harcayabilirsiniz. Aradaki fark 815 TL. 815 TL tasarruf/20.000 mil= 4 kuruş. Yani millerin olması gereken değeridir. Yani 440 TL vergi+(20.000 x 4 kuruş=800 TL) =1240 TL oldu biletin değeri.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Önemli İçerikler