takip et takip et takip et
Gündem

12 Ağustos 2020 - 638 Okunma

MHP ZİLE’DE KONGRE HEYECANI

Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zile Teşkilatı, kongresini 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü saat 10.00’da Saklıbahçe Düğün Salonunda yapacak.

Zile İlçe Kongresi dolayısıyla açıklama yapan MHP Zile İlçe Başkanı Ahmet Ziraatcı, “Çok kıymetli hemşerilerim, 2 dönemdir onurla, gururla yürütmekte olduğum Milliyetçi Hareket Partisi Zile ilçe başkanlığımı, 22 Ağustos Cumartesi günü yapacağımız ilçe kongremizle tamamlıyorum. İlçe Başkanlığına tekrar adayım” dedi. Ziraatcı açıklamasını şöyle sürdürdü:

TEKRAR ADAYIM

“Yapmış olduğumuz istişareler sonucu, ilçe delegelerimiz, ilçe yönetim kurulu üyelerimiz, eski ilçe başkanlarımız, partimizin emektarları, göreve devam etmemizin doğru olacağını bizlere bildirdi. Biz de Genel merkezimiz, il başkanlığımız, çok değerli ilçe yönetim kurulumuz, kıymetli vekillerimizle yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda tekrar aday olmaya karar verdik.”

KAZANAN ZİLE OLACAK

Zile ilçe kongresinin tüm Türkiye’de olduğu gibi “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik” düsturu ile gerçekleştirileceğini kaydeden MHP Zile İlçe Başkanı Ziraatcı, “Kazanan Türkiye olacak, kazanan Tokat olacak, kazanan Zile olacak” şeklinde konuştu.

Aday olma gerekçesini de anlatan Ahmet Ziraatcı, “Bu kararı verirken üç şeye yemin ettik, Lidere sadakat şerefimizdir, Tokattaki vekil sayımızı en 2 yapmak, Zile’yi makus tarihinden kurtarıp Milliyetçi Ülkücü hareketin ter temiz kadrolarına teslim etmek. Bugüne kadar kırıp döktüğümüz kim varsa kucaklaşmaya hazırız. Derdimiz Zile, derdimiz Vatanımız. Tüm delegelerimizin desteğini bekliyor” ifadelerini kullandı.


" MHP ZİLE’DE KONGRE HEYECANI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MHP ZİLE’DE KONGRE HEYECANI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MHP ZİLE’DE KONGRE HEYECANI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku