takip et takip et takip et
Gündem

12 Ağustos 2020 - 472 Okunma

MHP TOKAT MERKEZ İLÇEDE KONGRE ZAMANI

Abone Ol

MHP Tokat Merkez İlçe Kongresi 23 Ağustos Pazar günü saat 10.00’da Selvi Düğün Salonunda yapılacak.

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel yaptığı yazılı açıklamada, “Dünyada ve ülkemizde malum olan Covid 19 salgını nedeni ile bilim kurulunun görüşleri ve genel merkezimizin talimatları doğrultusunda, kongremiz sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılacaktır. Covid-19 tedbirlerinden dolayı sadece hazirun listemizde olan merkez ilçe delegelerimizin katılımıyla gerçekleşecektir. Kongremiz seyircisiz yapılacaktır ve sadece merkez ilçe delegeleri katılım sağlayacaktır” dedi.

Kongreyi “istiklal için birlik, istikbal için dirlik” düsturu ile gerçekleştireceklerini ifade eden Murat Yücel, “Zor bir dönemde kongremizi yapıyoruz. Fakat kazanan Türkiye olacak, Tokat olacak. Çünkü ömrünü bu ülkeye adayan ülkücülerimiz, hiçbir zaman sorumluluktan kaçmamışlardır. Çalışmalarımız esnasında dualarını ve desteklerini esirgemeyen bütün ülküdaşlarıma ve Partililerimize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Murat Yücel açıklamasını, “Tokat merkez ilçe kongremizin vatanımıza, milletimize ve Türk’ün şanlı bayrağına selam durmanın hayalini kuran tüm coğrafyalara hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu vesileyle kurucu genel başkanımız Başbuğ Alparslan Türkeş’i, Ülkücü Şehitlerimizi ve teşkilatlarımızda görev alıp da aramızda olmayanları da rahmetle anıyorum” ifadeleri ile tamamladı.


" MHP TOKAT MERKEZ İLÇEDE KONGRE ZAMANI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MHP TOKAT MERKEZ İLÇEDE KONGRE ZAMANI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MHP TOKAT MERKEZ İLÇEDE KONGRE ZAMANI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku