takip et takip et takip et
Gündem

24 Eylül 2020 - 387 Okunma

MEYDAN YENİ YOL’DA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA BAŞLIYOR

Abone Ol

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Hızarhane ve Meydan Yeni Yol esnaflarıyla bir araya geldi.

Tokat Bakkallar Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen programda Meydan Yeni Yol ve Hızarhane Caddesi esnaflarıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Meydan Yeni Yol’da Sokak Sağlıklaştırma çalışmalarının yapılacağını kaydetti.

Esnaflarla istişare toplantısında konuşma yapan Eroğlu, “Tokat Belediyesi olarak bizler her zaman esnaflarımızın yanında yer alamaya devam ediyoruz. Esnafımız zor bir süreçten geçti ve halen süreç devam ediyor. Tokatlı esnafımız her zaman çok mütevazi ve işine sahip çıkıyor. Bu yönüyle Tokatlı esnaflarımız her daim takdire şayandır. Bizim de görevimiz her zaman sizlerin yanınızda olmaktır. Esnafımız ne kadar güçlü olursa, şehrimiz de o kadara büyür ve güçlenir. Bu amaçla esnafımızın işine iş, aşına aş katmak için Meydan yeni yol esnafımızın bulunduğu sokakta restorasyon çalışmaları yapacağız. Bölgede yapacağımız sokak sağlıklaştırma çalışmamız tamamlandığında inanıyorum ki, esnafımızın işleri daha çok canlanacaktır. Bölge esnafımıza, şehrimize hayırlı olsun. Bu güzel toplantıyı düzenleyen Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya kardeşimize, Oda yönetimine ve katılım sağlayan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ise, Başkan Eroğlu’na katılımlarından dolayı teşekkür ederek, “Göreve geldiği günden itibaren başkanımız, biz esnafların tüm sorunlarını tek tek çözüme kavuşturmuştur. Buna tüm esnaflarımız ve Tokat halkı şahittir. Meydan yeni yol bölgesi için vermiş olduğu müjdeden dolayı bölge esnafımız adına ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Program sonrasında Başkan Eroğlu, Meydan Yeni Yol ve Hızarhane Caddesi esnaflarını tek tek ziyaret ederek, hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar dileğinde bulundu.


" MEYDAN YENİ YOL’DA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA BAŞLIYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MEYDAN YENİ YOL’DA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA BAŞLIYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MEYDAN YENİ YOL’DA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA BAŞLIYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku