takip et takip et takip et
Gündem

2 Eylül 2020 - 158 Okunma

MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Abone Ol

Zile Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB MEYBEM A.Ş. İşbirliğinde sürdürülen “Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesi” sınavları sonucunda, başarılı olan adayların Mesleki Yeterlilik Belgeleri kendilerine ulaştırıldı.

Zile TSO Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice ve Meclis Üyesi Metin Işık’tan oluşan heyet, başarılı kursiyerleri ziyaret ederek belgelerini takdim etti.

Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice yaptığı açıklamada, “5544 Sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanunu’nca zorunlu hale getirilen Mesleki Yeterlilik Belgeleri ile ilgili üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda, bugüne kadar 123 üyemizin talebini alarak, 6 adet kurs açtık. Bugün teslim ettiğimiz belgeler ile toplamda 109 üyemizin Mesleki Yeterlilik Belgelendirmesi ile ilgili sürecini tamamladık. Zile TSO olarak, söz konusu sınavların İlçemizde yapılmasını sağlayarak üyemize ve şehrimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.


" MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ SAHİPLERİNİ BULDU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ SAHİPLERİNİ BULDU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ SAHİPLERİNİ BULDU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku