takip et takip et takip et
Manşet

6 Aralık 2019 - 405 Okunma

MERHUM ŞENOL İÇİN MEVLİD OKUTULACAK

Abone Ol

EMRE ŞENOL’UN ARAMIZDAN AYRILIŞININ 1. SENE-İ DEVRİYESİNDE DUALARLA ANILACAK

2018 yılında geçirdiği kalp krizi sonrasında yaşamını yitiren Tokatspor taraftarı Emre Şenol için vefatının 1. Yıl dönümünde kabri başında dua ve Ali Paşa Camii’nde okunulacak Mevlit ile anılacak.

Tokatspor Cephe 1969 Taraftar Kulübü’nün tribün liderlerinden Emre Şenol, 8 Aralık 2018 geçirdiği kalp krizi sonrasında 26 yaşında hayatını kaybetti. Tokatspor’a yıllarca destek veren, omuz omuza armaları için destek olan cefakâr vefakâr ve tribün gönül vermiş taraftarlar, dostları ve sevenleri Şenol’u vefatının 1. Yıldönümünde, 8 Aralık Pazar günü saat 15.30’da Şehri Şirvan-i Mezarlığında Kabri Başında dualarla anılacak. Saat 16.30’da ise Ali Paşa Camiinde Emre Şenol adına Mevlit okutulacak.

Tokat’ın önde gelen taraftar grupları sosyal medya hesaplarından ortak anma mesajı yayınladı. Yayınlanan o mesajda şu sözlere yer verildi.

“Tokatspor tribünlerinde senelerce emeği olan, Tokat için takımı için her türlü fedakârlığı yapan kardeşimiz dostumuz Emre Şenol’un aramızdan ayrılışının 1. Sene-i devriyesinde kardeşimizi dualarla anacağız. 8 Aralık Pazar günü saat 15.30’da Şehri Şirvan-i Mezarlığında Kabri Başında kardeşimizi dualarla anacağız. Saat 16.30’da Ali Paşa Camiinde Mevlit programında kardeşimizi dualarımızla yâd edeceğiz.” dedi.


" MERHUM ŞENOL İÇİN MEVLİD OKUTULACAK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MERHUM ŞENOL İÇİN MEVLİD OKUTULACAK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MERHUM ŞENOL İÇİN MEVLİD OKUTULACAK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku